FOTO: Stiprākie kungi un izturīgākās dāmas Latvijā

0 Komentāru
FOTO: Stiprākie kungi un izturīgākās dāmas Latvijā
Foto: SP.LV

Renārs Dronga un Olga Zavoloko uzvarēja 9. Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu jeb LIDO Kausa izcīņā, kas notika Atpūtas kompleksā LIDO. Čempionāts pulcēja 155 sportistus no 26 komandām.

Starp karuseļiem, bērnu čalām un skatītāju tribīnēm ”LIDO atpūtas kompleksā reiz pa reizei izskanēja stingra un vērā ņemama tiesnešu komanda: Sākt! Fiksēt! Rokas iztaisnot! Reizē ar LIDO Ģimenes dārza atrakcijām un pasākumiem norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kas jau vairākus gadus tiek dēvēts arī pat LIDO Kausu.

Čempionāts notika sieviešu, jauniešu, junioru, open un senioru grupās. Vīriem sacensībās bija pēc iespējas vairāk reižu jāuzspiež savs svars, bet sievietēm puse no personīgā svara. Tiesnešu komandas sportistiem bija jāievēro, lai uzspiestā svaru stieņa reize tiktu ieskaitīta.

Starp visiem vīriešiem spēkā izturīgākais bija Jelgavas sporta kluba Apolons sportists Renārs Dronga, kurš sacensībās piedalījās Open grupā un 74 kg uzspieda 44 reizes. Savukārt labāko rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja sporta un fitnesa centra Mevi Gym sportiste Olga Zavoloko, kura sacensībās 25 kg smago svaru stieni uzspieda 67 reizes.

Jauniešu vecuma grupā līdz 18 gadiem Valmieras smagatlētikas sporta kluba ”Spēka Pasaule atlēts Jānis Vilciņš kļuva par absolūti spēcīgāko jaunieti, uzspiežot 66 kg smago svara stieni 32 reizes. Starp junioriem līdz 23 gadu vecumam par absolūti spēkā izturīgāko kļuva Mārtiņš Samsons no sporta kluba ”Apolons. M. Samsons sacensībās 92 kg uzspieda 31 reizi.

Senioru vecuma grupā virs 40 gadiem Edijs Ezeriņš no Raunas sacensībās 73 kg uzspieda 33 reizes un kļuva par absolūti spēcīgāko senioru šajā vecuma grupā. Absolūti spēkā izturīgākais seniors virs 50 gadiem bija ”Arkan sporta kluba atlēts Sergejs Derbins, uzspiežot 62 kg 32 reizes.

Rīgas Stradiņa universitātes sportistu komanda LIDO Kausā izcīnīja pirmo vietu gan Latvijas, gan Baltijas ieskaitē.

0 Komentāru