Komentāri
FOTO: skeletoniste Zunte izcīna astoto vietu Eiropas kausa posmā Siguldā
Foto: LETA ()

Latvijas jaunā skeletoniste Dārta Zunte piektdien izcīnīja astoto vietu Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē notiekošajā Eiropas kausa sezonas pirmajā posmā.

Pēc pirmā brauciena Zunte, finišu sasniedzot pēc 54,13 sekundēm, bija devītajā vietā, kamēr līdere ar 53,11 sekundēm bija krieviete Renāta Kužina. Savukārt otro braucienu Zunte veica ātrāk, finišu sasniegdama pēc 53,88 sekundēm, kas viņai summā ļāva pakāpties uz astoto vietu. Tikmēr otrajā braucienā ātrāko laiku uzrādīja Vācijas sportiste Anna Fernštate (53,38 sekundes), kura summā par 0,22 sekundēm apsteidza neveiksmīgi otro braucienu aizvadījušo Kužinu.

Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vēl viena Vācijas sportiste Luīza Hornunga. Zunte uzvarētājai summā piekāpās par 1,30 sekundēm. Viņa bija vienīgā Latvijas pārstāve starp daiļā dzimuma sportistēm.

Foto

Kopumā sieviešu konkurencē startēja 20 skeletonistes. Sākotnēji bija iecerēts, ka sacensībās piedalīsies arī Paula Kristiāna Lāce, taču tas nenotika.

Vēlāk piektdien noslēgsies arī kungu sacensības. Pēc pirmā brauciena līderis ir mājinieks Ivo Šteinbergs, kuram pēc 0,26 sekundēm seko Krists Netlaus. Savukārt piektais ir Kristaps Zeila.

Sestdien Eiropas kausa posms Siguldā turpināsies ar bobsleja divnieku sacensībām kungiem un dāmām, bet svētdien bobslejistiem notiks arī otrais posms.

Bobsleja sacensībās Latviju pārstāvēs ekipāžas ar pilotiem Uģi Žaļimu, Oskaru Ķibermani un jauno Ralfu Bērziņu.

Lasi vēl