Komentāri
FOTO: skaistā daiļslidotāja Kučvaļska viesojas Ministru kabinetā
Foto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien Ministru kabinetā sveica Eiropas čempionāta daiļslidošanā ceturtās vietas ieguvēju Angelinu Kučvaļsku un viņas treneri Jekaterinu Potapovu, kā arī vēlēja arvien jaunus sasniegumus izvēlētajā sporta veidā.

“Tu patiesi pārsteidzi  – tik skaists, stabils un augstvērtīgs slidojums! Ar lielu interesi sekoju līdzi Tavam startam. Ceļā uz jauniem sasniegumiem es vēlu Tev daudz izturības treniņu laikā un trenerei – arvien jaunus talantīgus sportistus,” sacīja L.Straujuma.

FOTO: daiļā Kučvaļska viesojas Ministru kabinetā

Sarunā piedalījās arī Latvijas Slidošanas asociācijas prezidente Marika Nugumanova un LOK pārstāvis Žoržs Tikmers. Tika pārrunātas iespējas nākotnē uzlabot daiļslidošanas sporta infrastruktūras jautājumus, kā arī jauno sportistu trenēšanās dažādi aspekti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl