Komentāri
FOTO: sāpes, grūtības un sevis pārvarēšana – Dainis Zāģeris parāda latviešu gribasspēku
Foto: Stipriem.lv

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris Čempionu līgas desmitajā posmā Rumānijā par spīti gūtajai traumai izcīnījis uzvaru. Aizvadītajā nedēļas nogalē turnīrs Rumānijā norisinājās divas dienas un tajās startēja 12 atlēti, tostarp sezonas līderis Kšištofs Radzikovskis (Polija), Aleks Mūnens (Nīderlande), Lauri Nami (Igaunija), Martins Vildauers (Austrija) un citi.

Viss iesākās ar divu automašīnu turēšanu, kur latvietis ar rezultātu 16,28 sekundes guva pārliecinošu uzvaru. Nākamā disciplīna – autobusa vilkšana un riepas velšana, bet tā diemžēl Zāģerim šoreiz izrādījās neveiksmīga – gūts kājas savainojums. Turpmākā atlēta dalība sacensībās bija apdraudēta, bet pēc tam, kad bija saņēmis mediķu palīdzību, viņš tomēr spēja sevī atrast spēka rezerves, lai cīņu turpinātu, un tas viņam izdevās godam. Baļķa celšanā izcīnīta 2. vieta (7 reizes), piekāpjoties vien Kšištofam Radzikovskim, viņa rezultāts – astoņas reizes.

Otrā diena arī sākās ļoti smagi, jo ne tikai Zāģeris guva traumu, bet arī igaunis Lauri Nami un Radzikovskis. Pirmais vingrinājums – mašīnas celšana no zemes. Zāģerim tajā dalīta pirmā vieta ar Martinu Vildaueru, paceļot sešas reizes. Savukārt krucifiksa turēšanā priekšā, latvietis ierindojās otrajā pozīcijā uzreiz aiz Aleksa Mūnena, bet kastes nešanā – Zāģeris sestais.

Rezultātā Dainis Zāģeris bija izcīnījis vairāk uzvaru nekā Kšištofs Radzikovskis un kopvērtējumā ieņēma pirmo pozīciju, šoreiz abiem pa 60 punktiem. Pats Dainis Zāģeris atzīst, ka šīs sacensības esot bijušas ļoti smagas, ja ne vissmagākās šīs sezonas laikā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena Rumānijā kāpa holandietis Aleks Mūnens, viņa kontā 59,5 punkti.

4. oktobrī Lietuvā norisināsies nākamais Čempionu līgas posms, kurā Latviju pārstāvēs Aivars Šmaukstelis, bet Spēkavīru čempionu līgas lielais fināls norisināsies no 20. līdz 24. novembrim Malaizijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl