FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš varonīgi cīnās un iekļūst Soču turnīra finālā

Komentāri
FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš varonīgi cīnās un iekļūst Soču turnīra finālā
Foto: fivb.org

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš vakar Krievijā izcīna vēl divas uzvaras un iekļuva Pasaules tūres posma Soču Open turnīra finālā. Pirms nedēļas Latvijas puiši triumfēja līdzīgas kategorijas turnīrā Riodežaneiro.

Samoilovs/J.Šmēdiņš, kuri turnīrā ir izlikti ar 2. numuru, sestdien ceturtdaļfinālā ar 2-1 (21-16, 19-21, 15-6) uzvarēja poļus Mihalu Kadziolu/Jakubu Šalankeviču, savukārt pusfinālā viņi divos setos ar 2-0 (21-17, 21-17) pieveica sev iepriekš ne pārāk ērtos itāļu pretiniekus Paolo Nikolai/Danieli Lupo no Itālijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālspēle svētdien sāksies plkst. 17.00 pēc Latvijas laika. Samoilovs/J.Šmēdiņš pirms nedēļas uzvarēja Riodežaneiro Open posmā, kas viņiem bija otrais šīs sezonas lielais panākums pēc triumfa Eiropas čempionāta finālā.

FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš Soču laukumos

 

Svētdien finālā  Samoilovs/J.Šmēdiņš tiksies ar amerikāņiem Nikolasu Lusenu/Filu Dalhauzeru, kuri pusfinālā ar 2-1 (13-21, 21-16, 15-8) uzvarēja mājiniekus Konstantīnu Semjonovu/Vjačeslavu Krasiļņikovu. Sestdien Samoilovs/Šmēdiņš astotdaļfināla cīņā ar 2-1 (19-21, 21-17, 15-11) uzvarēja baltkrievus Aleksandru Dzjadku/Aleksandru Kavaļenku (17.), iekļūstot astoņu labāko duetu skaitā.

Lasi vēl