FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš neapturami otrajā turnīrā pēc kārtas – triumfs arī Sočos!

0 Komentāru
FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš neapturami otrajā turnīrā pēc kārtas – triumfs arī Sočos!
Foto: fivb.org

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš otro nedēļu pēc kārtas triumfēja Pasaules tūres Open posmā, šoreiz gūstot panākumu Krievijas kūrortpilsētā Sočos notikušajā turnīrā. Latvieši, kuri turnīrā bija izlikti ar 2. numuru, finālā interesantā cīņā ar 2-0 (24-22, 21-19) uzvarēja amerikāņus Nikolasu Lucenu un Filu Dalhauzeru.

Pirmajā setā Latvijas sportisti ieguva četru punktu pārsvaru (12-8), tomēr amerikāņi nepadevās uz spēja izlīdzināt rezultātu (17-17). Seta izskaņa bija līdzīga, taču Samoilovs/Šmēdiņš ar ceturto setbumbu tomēr guva panākumu un izvirzījās vadībā. Otrajā setā Latvijas spēlētāji sākumā bija iedzinējos (6-8), tomēr pēc tam sāka spēlēt taktiski viltīgāk, Samoilovs labi darbojās aizsardzībā, Šmēdiņš veiksmīgi uzņēma Dalhauzera spēcīgās serves, tāpēc izdevās panākt izlīdzinājumu. Mača izskaņā laukumā jau dominēja Latvijas duets, svinot otro uzvaru Pasaules tūres šīs sezonas posmos.

Par panākumu Sočos Samoilovs/Šmēdiņš nopelnīja 500 ranga punktus, kas viņiem atkal ļaus uzlabot situāciju provizoriskajā olimpiskajā rangā, kā arī izcīnīja 11 000 ASV dolāru lielu naudas balvu no 75 000 dolāru lielā kopējā balvu fonda.

0 Komentāru