FOTO: piepūsti vaigi un entuziasma noskaņotie sportisti bobsleja un skeletona atlasē

1 komentārs
FOTO: piepūsti vaigi un entuziasma noskaņotie sportisti bobsleja un skeletona atlasē
Foto: LETA

Šodien notika ikgadējā Latvijas jauno bobsleja un skeletona talantu meklēšana, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Atlases testi notika Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā. Šādā veidā federācija vēlas radīt iekšējo konkurenci komandā un sporta veidu turpinājumu nākotnē. “Latvijas sportisti pašlaik ir pasaules elitē, lai tā būtu arī nākotnē, atkal tiek rīkota atlase un meklēti jauni talanti gan bobslejā, gan skeletonā,” teikts paziņojumā.

Uz atlasi bija aicināti spēcīgi, ātri un sevi apliecināt griboši jaunieši, vecumā no 17 līdz 26 gadiem un augumā no 1,70 metriem. Tāpat kandidātiem vēlams bija veikt 30 metrus gaitā 3,20 sekundēs un ātrāk, bet tālumā no vietas aizlēkt vismaz 2,75 metrus. Atlases dalībniekiem bija jāveic 30 metru skrējiens gaitā, jālec no vietas un jāstumj bobsleja trenažieris.

FOTO: piepūsti vaigi un entuziasma noskaņotie sportisti bobsleja un skeletona atlasē

Kā zināms, nesen aizvadītajā sezonā bobsleja pilots Oskars Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu kļuva par pasaules čempioniem četrinieku sacensībās, bet Uģis Žaļims ar Intaru Dambi izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā starp divnieku ekipāžām.

Tikmēr pasaules čempionātā skeletonā ceturto reizi karjerā triumfēja Martins Dukurs, kurš šosezon jau septīto reizi bija labākais Pasaules kausa kopvērtējumā. Tāpat brāļi Martins un Tomass Dukuri izcīnīja dubultuzvaru Eiropas čempionātā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl