Komentāri
FOTO: olimpiskā sensācija Bailsa ar prezidentu Obamu un MTV ballītē
Foto: AFP/LETA

Starptautiskās Sporta preses asociācijas (AIPS) vērtējumā amerikāņu olimpiskā vingrošanas sensācija Simona Bailsa tika atzīta par 2016.gada labāko sportisti.

19 gadus vecā Simona Bailsa Rio olimpiskajās spēlēs individuālajās disciplīnās izcīnīja četras zelta medaļas, turklāt tika pie bronzas arī komandu sacensībās. Par spīti savai nelielajai pieredzei Bailsa jau tiek dēvēta kā viena no visu laiku izcilākajām olimpietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau to varēja gaidīt, Simona pēc Rio spēlēm bija vesela gūzma sabiedrisko pienākumu – tai skaitā viesošanās pie ASV prezidenta Baraka Obamas un MTV balvu pasniegšanas ceremonijas apmeklēšana.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl