Komentāri
FOTO: olimpiskā sensācija Bailsa ar prezidentu Obamu un MTV ballītē
Foto: AFP/LETA

Starptautiskās Sporta preses asociācijas (AIPS) vērtējumā amerikāņu olimpiskā vingrošanas sensācija Simona Bailsa tika atzīta par 2016.gada labāko sportisti.

19 gadus vecā Simona Bailsa Rio olimpiskajās spēlēs individuālajās disciplīnās izcīnīja četras zelta medaļas, turklāt tika pie bronzas arī komandu sacensībās. Par spīti savai nelielajai pieredzei Bailsa jau tiek dēvēta kā viena no visu laiku izcilākajām olimpietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau to varēja gaidīt, Simona pēc Rio spēlēm bija vesela gūzma sabiedrisko pienākumu – tai skaitā viesošanās pie ASV prezidenta Baraka Obamas un MTV balvu pasniegšanas ceremonijas apmeklēšana.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl