Foto: Noslēgusies pirmā diena Ghetto Games festivālā Ventspilī

Pievienot komentāru
Foto: Noslēgusies pirmā diena Ghetto Games festivālā Ventspilī
Foto: Ghetto Games (Foto: Ghetto Games)

Piektdien, 29. jūlijā tika aizvadīta pirmā Ghetto Games festivāla diena, kurā dažādos ekstrēmajos sporta veidos notika gan treniņi, gan kvalifikācija sestdien paredzētajām sacensībām. Vakaru noslēdza pavisam īpašs pasākums – Ghetto brīvrunu baltls, kurš viennozīmīgi tika atzīts par līdz šim labāko Latvijā notikušo brīvrunu batlu.

Lielajā prospektā risinājās motociklu treniņš sestdien paredzētajam Ziemeļeiropas čempionātam streetbike freestyle Kurland Stunt 2016. Šodien dalībnieki jau kopš 9:00 trenējas, lai no plkst. 12:00 līdz 14:00 piedalītos kvalifikācijā. Lielie motociklu finālu šovi notiks no 16:30 līdz 17:30.

Foto

Turpat netālu, bija iespējams vērot līdz šim nepieredzētas Starptautiskās BMX Street sacensības un BMX Flatland paraugdemonstrējumus. Ārvalstu dūži – 1. vietas ieguvējs Mike Curley un 2. vietas ieguvējs Jordan Godwin pierādīja, kāpēc viņi ir slavenības visā pasaulē, tomēr liels prieks arī par Latvijas dalībnieku sniegumu. Kā uzsver BMX sacnsību organizators Toms Siliņš: ”BMX Street ir ļoti tehnisks sporta veids un uzvaru gūst tas, kurš attiecīgajā dienā ir vislabākajā formā – to pierādīja trešās vietas ieguvējs Rytis Antanavičius no Palangas, Lietuvas – tas ir liels sasniegums iegūt 3. pozīciju šāda mēroga sacensībās.”

Sestdien visi inlaina skrituļošanas sacensību dalībnieki no plkst. 12:00 tiek gaidīti Ventspils skeitparkā uz reģistrāciju un iesildīšanos.
Plkst.13:00-15:00 risināsies Nils Jansons Invitational jeb starptautisko sacensību fināli.
Savukārt plkst.15:30 jāredz īpašs šovs no mūsu ārzemju viesiem uz Ventspils skeitparka lielās rampas!