FOTO: piemineklis cilvēku neatlaidībai – paraolimpisko spēļu atklāšana

0 Komentāru
FOTO: piemineklis cilvēku neatlaidībai – paraolimpisko spēļu atklāšana
Foto: AFP/LETA

Aizvadītajā naktī atklātas Riodežaneiro paraolimpiskās spēles, kurās netrūka krāšņu un grandiozu priekšnesumu. Brazīlieši paraolimpiskajiem sportistiem bija sagatavojuši siltu un lielisku sagaidīšanu – daudz deju, raķešu un pozitīvu emociju.

Šajā olimpiādē mūsu valsti sešos dažādos sporta veidos pārstāvēs 11 sportisti. Kā pirmais uz starta plkst. 16:10 izies diska metējs Aigars Apinis, kuram ir labas iespējas izcīnīt jau astoto paraolimpisko medaļu! Šogad Riodežaneiro paraolimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 18. septembrim.

FOTO: skaistā Riodežaneiro paraolimpisko spēļu atklāšana

Fotogrāfijas ar Latvijas delegācijas iznācienu skaties .

No Latvijas vieglatlētiem uz paraolimpiskajām spēlēm dosies Dadzīte (šķēpmešana un diska mešana), Taiga Kantāne (diska mešana un lodes grūšana) un Aigars Apinis (diska mešana), kā arī Edgars Bergs (lodes grūšana). Arī šogad iejādes sportā Latviju pārstāvēs sportists Rihards Snikus ar zirgu King of the Dance. Šīs būs sportista otrās paraolimpiskās spēles viņa karjerā, bet pirms četriem gadiem Londonā viņš bija uzreiz aiz goda pjedestāla.

Loka šaušanā Latviju pārstāvēs divi sportisti – Ieva Melle un Gints Jonasts -, kuri startēs ne tikai individuāli, bet arī jaukto komandu sacensībās. Pirmo reizi Latvijas vārds parādīsies arī paraolimpiskajā airēšanā, kur Riodežaneiro septembrī startēs Eduards Pupelis un Žanna Čveckovska. Paraolimpiskajās spēlēs atkārtoti startēs arī peldēšanas pārstāvis Jānis Plotnieks, kurš Londonā izcīnīja astoto vietu peldējumā uz muguras. Tikmēr ratiņpaukošanā Latviju pārstāvēs Poļina Rožkova, kura šajā sporta veidā pasaules rangā sasniegusi pirmo vietu.

0 Komentāru