Komentāri
FOTO: Ķīnas Open turnīra latviešu duelī pie bronzas tiek Samoilovs un Šmēdiņš
Foto: fivb.com

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš mačā par trešo vietu Sjameņas Open kategorijas turnīrā sestdien ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:13) pieveica Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu.

Mača ievadā minimālu vadību ieguva Pļaviņš un Regža, ko viņi noturēja līdz pirmā seta vidum. Samoilovs un Šmēdiņš vadību pirmoreiz ieguva uzreiz pēc tehniskā pārtraukuma, bet seta beigās jau panāca drošu vadību, triumfējot ar 21:17. Savukārt otrajā setā Samoilovs un Šmēdiņš jau dominēja mačā, svinot samērā pārliecinošu uzvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: latviešu pludmales volejbola pāri Ķīnas laukumos

Pļaviņam un Regžam šis bija sekmīgākais turnīrs līdzšinējā kopējā karjerā, neskaitot vasaras ievadā gūto triumfu vēsturē pirmajās Eiropas spēlēs. Pļaviņš Pasaules kausa etapos pusfinālā iekļuva pirmoreiz kopš pērnā gada vasaras sākuma, kad viņš duetā ar Aleksandru Soloveju triumfēja Open posmā Anapā. Savukārt Regža ko tādu paveica pirmoreiz karjerā.

Tikmēr Samoilovs ar Šmēdiņu bija uzvarējuši divos Pasaules kausa posmos pēc kārtas, triumfējot Open raudzes turnīros Riodežaneiro un Sočos. Viņi turpina kāpt Riodežaneiro olimpisko spēļu rangā un nākamajā nedēļā jau, iespējams, būs sasnieguši pirmo piecinieku.

Lasi vēl