FOTO: daiļās dāmas gatavojas Sieviešu skrējienam Mežaparkā

0 Komentāru
FOTO: daiļās dāmas gatavojas Sieviešu skrējienam Mežaparkā
Foto: sieviesuskrejiens.lv ()

Jau šajā nedēļas nogalē risināsies, manuprāt viens no fantastiskākajiem sporta pasākumiem – Sieviešu skrējiens! Tukstošiem apburošu, aktīvu un dzīvespriecīgu dāmu nodosies fiziskās aktivitātes priekiem! Viņas visas vienos koši sporta tērpi, labs garastāvoklis un plats smaids!

Līdzšinējos gados plašu atzinību guvušais Sieviešu skrējiens šogad aktīva dzīvesveida piekritējas Mežaparkā pulcēs 11. un 12. jūnijā. Pasākums jau ceturto gadu pulcēs vairākus tūkstošus aktīvu un sabiedrisku sieviešu, tāpēc rīkotāji vērienīgo notikumu paplašinājuši visas nedēļas nogales garumā, sestdien piedāvājot brīvdabas fitnesa programmu, savukārt skriešanas svētkiem atvēlot svētdienu.

Pirmajā dienā dalībniecies pulcēsies nebijušā brīvdabas fitnesa dienā, kas norisināsies sadarbībā ar MyFitness. Latvijas un ārvalstu treneri Mežaparkā visas dienas garumā vadīs nodarbības sievietēm, kurām ir svarīgi uzturēt savu fizisko formu, labu veselību, vairot skaistumu un būt kopā ar sev līdzīgi domājošām.

Savukārt otrajā dienā – jau ierastais skrējiens! 7,5 kilometru distancei šogad pievienojusies arī nedaudz īsāka – piecu kilometru distance. Abas distances vedīs pa Mežaparka asfaltētajiem celiņiem un tajās tāpat kā iepriekšējos gados piedalīties varēs skrienot, nūjojot vai ejot.

 Foto: Sieviešu skrējiens 2015

Pirmajā gadā piedalījās 3000 dāmas, 2014. gadā dalību ņēma- 4000, bet 2015. gadā sevi izaicināja ap 5000 dalībnieču! 

Video:

0 Komentāru