Komentāri
FOTO: Briedis pēc uzvaras pār Hubertu Lufthansa streika dēļ dodas piespiedu ekskursijā

Latvijas bokseris Mairis Briedis pēc uzvaras pār ungāru Lāslo Hubertu bija spiests doties piespiedu ekskursijā pa Frankfurti. Lufthansa darbinieku streika dēļ tika atcelts Maira lidojums, un mūsu bokserim bija laiks iepzīties ar Frankfurti arī ārpus sporta zāles.

Mairis Briedis, pieredzējušo Ungārijas bokseri Lāslo Hubertu bez grūtībām uzvarēja jau otrajā raundā. Briedis Hubertu uz dēļiem noguldīja jau pirmajā raundā, bet tobrīd ungārs vēl bija gatavs turpināt dueli. Otrajā raundā Mairis turpināja veiksmīgi uzbrukt un pēc kārtējā veiksmīgā Brieža uzbrukuma tiesnesis cīņu pārtrauca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Mairis Briedis otrajā raundā uzvar Lāslo Hubertu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl