Fjūrijs piekrīt Džošua piedāvājumam par sparingu pirms cīņas ar Vailderu

0 Komentāru
Fjūrijs piekrīt Džošua piedāvājumam par sparingu pirms cīņas ar Vailderu
PA WIRE/PA IMAGES/REUTERS/SCANPIX

Britu smagā svara boksa superzvaigzne Taisons Fjūrijs piekritis sava tautieša Entonija Džošua piedāvājumam par sparingu pirms gaidāmās cīņas pret amerikāni Deonteju Vailderu.

Fjūrijs ar Vailderu savā starpā atkārtoti tiksies 22. februārī Lasvegasā pēc tam, kad viņu pirmais duelis noslēdzās neizšķirti.

Pirms neilga laika intervijā ar ”Sky Sports” Džošua izteicās, ka būtu gatavs palīdzēt Fjūrijam cīņai sagatavoties: ”Ja Taisonam to vajag, esmu gatavs sparingam.”

Savukārt Fjūrijs savā sociālā medija ”Instagram” kontā raksta šādi: ”Es ļoti gribētu cīnīties ar tevi treniņnometnē, čempion [tiek attiecināts uz Džošua], kārtīgi patrenēties un pēc tam ringā pieveikt Vailderu.”

”Es ceru, ka tu par to nopietni, jo es tiešām gribētu ar tevi kopā treniņnometnē. Kad es pieveikšu Vailderu, es cīnīšos ar tevi AJ [saīsinājums Anthony Joshua].”

Džošua, kurš pavisam nesen pret amerikāņu – meksikāņu bokseri Endiju Ruisu atguva savas čempiona jostas IBF, WBA, WBO un IBO kategorijās, Fjūrija un Vaildera cīņu komentēja šādi: ”Es domāju, ka Fjūrijs varētu uzveikt Vailderu.”

”Es domāju, ka viņš cīnīsies ātrākā manierē, ja tā tiešām notiks, gribu, lai viņš uzvar. Iedomājieties to cīņu [starp Džošua un Fjūriju] Lielbritānijā.”

0 Komentāru