FIVB prezidents Grasa: Jūrmalai ir visi priekšnosacījumi Open sērijas turnīra rīkošanai

0 Komentāru
FIVB prezidents Grasa: Jūrmalai ir visi priekšnosacījumi Open sērijas turnīra rīkošanai
Foto: LETA

Jūrmalai ir visi priekšnosacījumi Open sērijas turnīra rīkošanai, atzinis Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) prezidents Ari Grasa, aģentūru LETA informēja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Preses dienests.

Grasa, kurš ieradies uz Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters posma sacensībām Latvijas kūrortpilsētā, pauda, ka viņam izveidojies labs priekšstats par Latviju.

“Šī ir zaļa valsts. Jums šeit ir jūra, smiltis, mežs – izcila vieta turnīriem. Tagad šeit notiek Masters turnīrs, nākamais solis jau ir Open, kas ir nedaudz lielāka mēroga turnīrs. Jums ir viss, lai to varētu izdarīt – pludmale, spēlētāji, turklāt paši labākie pasaulē. Vienīgā problēma Open sērijas turnīra rīkošanai nākamgad šeit ir brīva datuma atrašana kalendārā, bet to mēs varam atrisināt,” atklāja Grasa.

Tāpat arī Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Atis Sausnītis norādīja, ka FIVB prezidents ir sajūsmā par redzēto.

“Viņš mūs atbalsta, taču arī norādīja, ka Latvijā ir tikai trīs piemēroti mēneši, kad varam rīkot sacensības. Līdz ar to jādomā, kurā brīdī un kurā vietā varam iespraukties, jo tukšas vietas kalendārā nav. Citādāk Grasas kungs ir sajūsmā gan par valsti, gan par pludmali, smiltīm, atmosfēru un, protams, par mūsu volejbola spēlētājiem,” sacīja Sausnītis, piebilstot, ka LVF darīs visu iespējamo, lai rīkotu turnīrus ne tikai Eiropas, bet arī pasaules līmenī.

Tikmēr Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einārs Fogelis ir pārliecināts, ka Jūrmala un LVF ir spējīgas sarīkot visaugstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrus.

“Tas, ko Jūrmala dara sporta popularizēšanas un šo lielo maču organizēšanas labā, ir fantastiska lieta. Šī vasaras sezona tikai sākas, te vēl būs ne viens vien augsta ranga turnīrus, kas priecēs līdzjutējus ar savu izcilo organizatorisko līmeni un vienreizējo atmosfēru,” uzskata Fogelis.

0 Komentāru