Fināla pretiniece Halepa: Nezinu, ko sagaidīt no Ostapenko

0 Komentāru
Fināla pretiniece Halepa: Nezinu, ko sagaidīt no Ostapenko
Foto: AFP/LETA

Rumāņu tenisiste Simona Halepa nezina, ko sagaidīt no Latvijas talanta Aļonas Ostapenko sestdien paredzētajā Francijas atklātā čempionāta finālmačā, bet uzskata, ka viņa varētu rādīt līdzīgu sniegumu kā ceturtdien uzvarētā čehiete Karolīna Plīškova.

Ostapenko ceturtdien savā 20. dzimšanas dienā sezonas otrā “Grand Slam” turnīra pusfināla mačā ar 7-6 (7:4), 3-6, 6-3 uzveica šveicieti Tīmea Bačinski, tiekot pie vēsturiska panākuma Latvijas sportā. Tikmēr sacensību trešā rakete Halepa pāris stundas vēlāk ar rezultātu 6-4, 3-6, 6-3 apspēlēja turnīra piekto numuru Plīškovu.

Rumāniete izteicās, ka neko daudz nezina par fināla pretinieci Ostapenko. “Nekad neesmu spēlējusi pret viņu. Nezinu, ko sagaidīt no viņas,” teica Halepa. “Redzēju nedaudz pusfināla maču. Manuprāt, viņa ir līdzīga tam, kas man stājās pretim pusfinālā, tāpēc varbūt plāns būs tāds pats. Man būs jāturpina cīnīties par katru bumbu.”

Foto: Ostapenko pusfinālā pret Bačinski

Halepa var kļūt tikai par piekto tenisisti vēsturē, kura Francijas atklātajā čempionātā triumfējusi gan junioru sacensībās, gan sieviešu vienspēlēs. “Viņa ir daudz jaunāka par mani. Protams, ka viņai nav, ko zaudēt,” par Latvijas sportisti teica viņas sestdienas pretiniece. “Tomēr es finālā reizi jau esmu spēlējusi un biju tuvu uzvarai. Ja šoreiz tas notiks, būs lieliski. Ja nē, man būs daudzi gadi priekšā, lai strādātu un spēlētu citos finālos.”

Fināls notiks sestdien un, visticamāk, sāksies plkst. 16. To tiešraidē varēs vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā. Ostapenko ar Halepu līdz šim nekad nav tikusies.

0 Komentāru