Filmējot riteņbraukšanas sacensības Spānijā, atrasta marihuānas plantācija; policija īpašumā veikusi reidu

Pievienot komentāru
Filmējot riteņbraukšanas sacensības Spānijā, atrasta marihuānas plantācija; policija īpašumā veikusi reidu
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Spānijas policija trešdien paziņoja, ka tā veikusi reidu kādā īpašumā, pēc kura izdevies konfiscēt marihuānas augus, kas varasiestāžu redzeslokā nonāca pēc tam, kad vietējie mediji no helikoptera filmēja “Vuelta a Espana” sacensības.

Kā jau ierasts riteņbraukšanā, sacensības nereti tiek filmētas arī no helikopteriem, lai kvalitatīvāk atspoguļotu braucienu gaitu. Tā tas notiek arī pašlaik Spānijā notiekošajās daudzdienu sacensībās “Vuelta a Espana”, kurās, filmējot astotā posma finišu, TV kameras iemūžināja kādu īpašumu Igualadā, kurā skaidri bija redzamas divas marihuānas augu plantācijas.

Nofilmētais materiāls pārraidīts tiešraidē un drīz vien guva plašu popularitāti arī internetā. Policija pēc redzētā video sāka lietas izmeklēšanu, kuras laikā tika veikta kratīšana, atsavinot 40 marihuānas augus, vēstīja policijas pārstāvis. Reida laikā neviena persona netika arestēta.

“Vuelta a Espana” ir viena no trim prestižākajām Eiropas riteņbraukšanas sacensībām, pie kurām pieskaitāmas arī  “Giro d’Italia” un “Tour de France” sacīkstes.

Ceturtdien riteņbraucēji veiks vidēji kalnainu posmu, bet nākamais lielais kalnu etaps gaidāms piektdien.

Velobrauciens noslēgsies nākamajā svētdienā Madridē, kad būs veikts 21. posms.

Latvijas riteņbraucēji, tāpat kā pagājušajā gadā, Spānijas tūrē nepiedalās.

“Vuelta a Espana” norisinās 74. reizi. Pērn par čempionu tika kronēts brits Saimons Jeitss, kurš, tāpat kā 2017. gada čempions Kriss Frūms, šogad nestartē.