Komentāri
Fantastika! Martins Dukurs otrajā braucienā izrauj uzvaru PK posmā Sanktmoricā
Foto: AP/SCANPIX

Pasaules vadošais skeletonists Martins Dukurs ar teicami aizvadītu otro braucienu piektdien izrāva uzvaru Pasaules kausa sezonas piektajā posmā dabīgā ledus trasē Sanktmoricā, Šveicē, kamēr viņa vecākais brālis Tomass Dukurs ieņēma sesto vietu.

Martins Dukurs pēc pirmā brauciena bija otrais, zaudējot 0,22 sekundes dienvidkorejietim Sunbinam Junam, taču otrajā braucienā latvietis parādīja teicamu sniegumu, beigās izraujot skaistu uzvaru, konkurentu pārspējot par trīs sekundes simtdaļām. Pirmajā braucienā Sunbins Juns finišēja pēc minūtes un 7,63 sekundēm, tobrīd labojot trases rekordu, savukārt otrajā braucienā M.Dukurs viņa rezultātu pārspēja, finišu sasniedzot minūtē un 7,25 sekundēs. Sanktmoricā, kur trase, izmantojot dabīgo ledu, tiek veidota katru gadu no jauna, rekordi tiek fiksēti katru sezonu.

Foto: Martins Dukurs

Divu braucienu summā M.Dukurs finišēja pēc divām minūtēm un 15,10 sekundēm, kamēr Sunbins Juns atpalika par trīs simtdaļām, bet trešo vietu ieguvušais Ņikita Tregubovs no Krievijas uzvarētājam zaudēja 0,55 sekundes. Ceturtais palika olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs, no sava tautieša atpaliekot par 0,13 sekundēm, piekto vietu ieņēma Aleksandrs Gasners no Vācijas, kamēr T.Dukurs labāko trijniekam zaudēja 0,38 sekundes, bet no sava brāļa atpalika gandrīz par sekundi.

M.Dukurs šoreiz abos braucienos starta ieskrējienu veica no neierastās labās puses, tā cenšoties iegūt priekšrocības trases augšdaļā. Pirmajā braucienā tur latvietim bija kļūdas, ko viņš atzina arī pēc brauciena, sakot, ka tas nav bijis labs. Savukārt otrais brauciens uzvarētājam izdevās izcils, kas ļāva gūt otro panākumu šajā sezonā un nostiprināties Pasaules kausa kopvērtējuma līderpozīcijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl