Fantastika! Martins Dukurs otrajā braucienā izrauj uzvaru PK posmā Sanktmoricā

0 Komentāru
Fantastika! Martins Dukurs otrajā braucienā izrauj uzvaru PK posmā Sanktmoricā
Foto: AP/SCANPIX

Pasaules vadošais skeletonists Martins Dukurs ar teicami aizvadītu otro braucienu piektdien izrāva uzvaru Pasaules kausa sezonas piektajā posmā dabīgā ledus trasē Sanktmoricā, Šveicē, kamēr viņa vecākais brālis Tomass Dukurs ieņēma sesto vietu.

Martins Dukurs pēc pirmā brauciena bija otrais, zaudējot 0,22 sekundes dienvidkorejietim Sunbinam Junam, taču otrajā braucienā latvietis parādīja teicamu sniegumu, beigās izraujot skaistu uzvaru, konkurentu pārspējot par trīs sekundes simtdaļām. Pirmajā braucienā Sunbins Juns finišēja pēc minūtes un 7,63 sekundēm, tobrīd labojot trases rekordu, savukārt otrajā braucienā M.Dukurs viņa rezultātu pārspēja, finišu sasniedzot minūtē un 7,25 sekundēs. Sanktmoricā, kur trase, izmantojot dabīgo ledu, tiek veidota katru gadu no jauna, rekordi tiek fiksēti katru sezonu.

Foto: Martins Dukurs

Divu braucienu summā M.Dukurs finišēja pēc divām minūtēm un 15,10 sekundēm, kamēr Sunbins Juns atpalika par trīs simtdaļām, bet trešo vietu ieguvušais Ņikita Tregubovs no Krievijas uzvarētājam zaudēja 0,55 sekundes. Ceturtais palika olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs, no sava tautieša atpaliekot par 0,13 sekundēm, piekto vietu ieņēma Aleksandrs Gasners no Vācijas, kamēr T.Dukurs labāko trijniekam zaudēja 0,38 sekundes, bet no sava brāļa atpalika gandrīz par sekundi.

M.Dukurs šoreiz abos braucienos starta ieskrējienu veica no neierastās labās puses, tā cenšoties iegūt priekšrocības trases augšdaļā. Pirmajā braucienā tur latvietim bija kļūdas, ko viņš atzina arī pēc brauciena, sakot, ka tas nav bijis labs. Savukārt otrais brauciens uzvarētājam izdevās izcils, kas ļāva gūt otro panākumu šajā sezonā un nostiprināties Pasaules kausa kopvērtējuma līderpozīcijā.

0 Komentāru