ESPN: Kļičko decembrī necīnīsies ar Džošua

Komentāri
ESPN: Kļičko decembrī necīnīsies ar Džošua
Foto: AFP/LETA

Boksa smagsvars Vladimirs Kļičko guvis traumu un šogad neatgriezīsies ringā, līdz ar to 10.decembrī nenotiks viņa un Entonija Džošua cīņa, kurā paredzēts sadalīt vairākas pasaules čempiona jostas, vēsta ietekmīgais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

Patlaban nav informācijas, kādu traumu guvis Kļičko, taču viens no avotiem ESPN norādījis, ka tas ir ikru savainojums. Tiesa, Kļičko un Džošua puses pārrunājot iespēju cīņu aizvadīt nākamā gada pirmajā pusē. Kļičko un Džošua cīņa Mančestrā paredzēta 10.decembrī, abiem bokseriem sadalot 30 miljonus sterliņu mārciņu (33,1 miljonu eiro) lielu naudas balvu fondu.

Džošua menedžeris Edijs Hērns pirms nedēļas atklāja, ka abas puses ir vienojušās par cīņas norises laiku un vietu, taču pagaidām nav skaidrs, cik pasaules čempiona jostas tajā tik izcīnītas. Džošua šobrīd pieder Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un mazāk prestižā Starptautiskās Boksa Organizācijas (IBO) pasaules čempiona jostas. Tikmēr vēl norisinās sarunas ar Pasaules Boksa asociāciju (WBA) par tās šobrīd vakantās pasaules čempiona jostas izcīnīšanu.

Ukrainis Kļičko pērn novembrī zaudēja britu bokserim Taisonam Fjūrijam, šķiroties no IBF, WBA, Pasaules Boksa organizācijas (WBO), IBO un žurnāla Ring čempiona jostām. Kļičko vēlējās revanša cīņu ar Fjūriju, tomēr brita karjera ir piedzīvojusi lejupslīdi, jo viņš cīnās ar atkarībām.

Jau pirms laika Fjūrijam tika atņemtas IBF un IBO čempiona jostas, kuras tagad pieder Džošua, taču tāds pats liktenis visticamāk piemeklēs arī pārējos Fjūrija titulus. Pašlaik 26 gadus vecais Džošua 2012.gadā triumfēja Londonas olimpiskajās spēlēs, bet kopš tā laika profesionālajā karjerā viņš visas 17 cīņas noslēdzis ar priekšlaicīgu uzvaru. Pēdējo reizi viņš IBF jostu aizstāvēja jūnijā, kad pieveica amerikāni Dominiku Brīzilu. Zīmīgi, ka pirms diviem gadiem viņš bija Kļičko sparinga partneris.

Lasi vēl