Komentāri
Epopeja ap skandalozo peldētāju Lohti turpinās – sportists pilnībā noliedz pašnāvības domas
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Skandalozais amerikāņu peldētājs Raiens Lohte intervijā ”TMZ Sports” akcentējis, ka citi mediji sagrozījuši sportista teikto ESPN un Lohte pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm nav vēlējies izdarīt pašnāvību.

“Pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, iespējams, biju pasaules ienīstākais cilvēks pasaulē,” sacīja Lohte. “Bija vairāki punkti, kuros ļoti raudāju un pie sevis domāju: “Ja aiziešu gulēt un nepiecelšos, labi.” Tā Lohtes teikto interpretēja vairāki Ziemeļamerikas mediji. Tomēr sportists norādīja uz kaut ko citu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai neviens neko nepārprastu. Jā, pēc Rio olimpiādes emocionāli jutos ļoti slikti, bet nekad nedomāju, ka varētu atņemt sev dzīvību,” sportists skaidroja ”TMZ Sports”. “Mediji sagrozīja manis teikto ESPN. Es tā nekad neteiktu. Tas neesmu es.” Lohte uzsvēra, ka viņam ir stiprs raksturs: “Vienmēr esmu bijis cīnītājs un vienmēr būšu. Es zināju, kas man jādara, lai tiktu cauri šim briesmīgajam periodam. Un pats svarīgākais – no jauna iegūt savu draugu, ģimenes un sabiedrības uzticību. Jo viņi vienmēr mani atbalstījuši.”

Kopumā skandalozais amerikāņu peldētājs sacīja, ka šobrīd jūtas priecīgs par lietām gan profesionālajā karjerā, gan privātajā dzīvē. Sportists ir sajūsmā, jo līgava Kaila tuvākajā laikā dzemdēs dēlu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl