Epopeja ap skandalozo peldētāju Lohti turpinās – sportists pilnībā noliedz pašnāvības domas

0 Komentāru
Epopeja ap skandalozo peldētāju Lohti turpinās – sportists pilnībā noliedz pašnāvības domas
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Skandalozais amerikāņu peldētājs Raiens Lohte intervijā ”TMZ Sports” akcentējis, ka citi mediji sagrozījuši sportista teikto ESPN un Lohte pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm nav vēlējies izdarīt pašnāvību.

“Pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, iespējams, biju pasaules ienīstākais cilvēks pasaulē,” sacīja Lohte. “Bija vairāki punkti, kuros ļoti raudāju un pie sevis domāju: “Ja aiziešu gulēt un nepiecelšos, labi.” Tā Lohtes teikto interpretēja vairāki Ziemeļamerikas mediji. Tomēr sportists norādīja uz kaut ko citu.

“Lai neviens neko nepārprastu. Jā, pēc Rio olimpiādes emocionāli jutos ļoti slikti, bet nekad nedomāju, ka varētu atņemt sev dzīvību,” sportists skaidroja ”TMZ Sports”. “Mediji sagrozīja manis teikto ESPN. Es tā nekad neteiktu. Tas neesmu es.” Lohte uzsvēra, ka viņam ir stiprs raksturs: “Vienmēr esmu bijis cīnītājs un vienmēr būšu. Es zināju, kas man jādara, lai tiktu cauri šim briesmīgajam periodam. Un pats svarīgākais – no jauna iegūt savu draugu, ģimenes un sabiedrības uzticību. Jo viņi vienmēr mani atbalstījuši.”

Kopumā skandalozais amerikāņu peldētājs sacīja, ka šobrīd jūtas priecīgs par lietām gan profesionālajā karjerā, gan privātajā dzīvē. Sportists ir sajūsmā, jo līgava Kaila tuvākajā laikā dzemdēs dēlu.

0 Komentāru