EKSKLUZĪVS VIDEO: Mairis Briedis pārliecinoši sakauj arī Saimonu Valiliju

1 komentārs
EKSKLUZĪVS VIDEO: Mairis Briedis pārliecinoši sakauj arī Saimonu Valiliju
Foto: LETA

Mairis Briedis savā 21.profesionālajā cīņā un pirmajā Lielbritānijā trešajā raundā ar tehnisko nokautu pārliecinoši uzvarēja angļu bokseri Saimonu Valiliju.

Līdz ar to 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 21 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Tikmēr Valilijs pret Briedi piedzīvoja savu pirmo zaudējumu desmit cīņās. Brits gan ne reizi nav cīnījies ārpus Lielbritānijas, tāpēc viņam tieši profesionālajā boksā ir krietni mazāka pieredze.

Video

Abi bokseri cīņu sāka diezgan piesardzīgi, turklāt pirmajā raundā neliels pārsvars piederēja pat Valilijam. Tomēr otrajā raundā Briedis pārņēma iniciatīvu, turklāt viņš tajā sagādāja pretiniekam nokdaunu. Latviešu bokseris teicamu aizvadīja raunda noslēgumu un tikai beigu zvans glāba viņa pretinieku no vēl ātrāka zaudējuma.

Trešajā raundā Briedis uzbruka vēl aktīvāk, kamēr Valilijs atbildēja ar dažiem sitieniem, no kuriem tikai pāris sasniedza Latvijas bokseri. Trešā raunda izskaņā latvietis uzsāka sitienu sērijas, bet viņa pretinieks izrādījās jau manāmi savārdzis. Aptuveni 24 sekundes līdz trešā raunda beigām tiesnesis nolēma apturēt cīņu, piešķirot Briedim uzvaru.

Foto

Tikmēr vakara galvenais notikums turpat Liverpūlē būs mājinieka un Pasaules Boksa padomes (WBC) pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijas čempiona jostas īpašnieka Tonija Beljū duelis ar amerikāni B.Dž.Floresu. Beljū šī būs pirmā titula aizstāvēšanas cīņa.

Tieši Briedim, kurš ir WBC jostas obligātais pretendents, nākamajā cīņā būs jāspēkojas par titulu pret šī dueļa uzvarētāju. Titulcīņa Briedim ir jāaizvada līdz marta beigām.

Iepriekšējo cīņu Briedis aizvadīja maija vidū, kad Rīgā ar tehnisko nokautu pieveica Olanrevaju Durodolu no Nigērijas, kļūstot par obligāto pretendentu uz WBC pasaules čempiona jostu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl