Komentāri

Internetā ir nonācis video, kurā redzams skandalozā īra cīkstoņa Konora Makgregora pats pirmais mačs ar Kirenu Kempbelu Dublinā, 2007. gadā!

28 gadus vecais UFC čempions Konors Makgregors interneta vidē ir pazīstams ar visai pozitīvu, bet reizē nedaudz vieglprātīgu attieksmi pret dzīvi. Skandalozais sportists jeb kā viņu dēvē fani – The Notorius savā karjerā ir izcīnījis 19 uzvaras un piedzīvojis trīs zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl aprīļa beigās Makgregors negaidīti paziņoja par aiziešanu no UFC, tomēr sportists trīs dienas vēlāk izskaidroja situāciju un uzsvēra, ka līga pārāk daudz iejaucas sportista ikdienā, neļaujot pilnvērtīgi gatavoties dueļiem. Īru sportists atgriezās un aizvadīja revanša cīņu pret Diazu, kuru pēc punktiem izdevās uzvarēt.

Video

Foto: Makgregors cīņā pret amerikāni Neitu Diazu, 2016. gadā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl