Komentāri
Eiropas handbola čempionātā noslēdzies pirmais grupu turnīrs
Foto: REUTERS/SCANPIX

Eiropas handbola čempionāta galvenie favorīti Francija, Polija, Dānija, Spānija, Ungārija, Horvātija un Zviedrija iekļuvuši grupu turnīra otrajā posmā.

Grupu turnīra pirmā posma spēlēs pie trīs uzvarām tika vienīgi mājiniece Polija un Dānija. Poļi trešās kārtas mačā ar 31:25 uzvarēja olimpisko, pasaules un Eiropas čempioni Franciju. Dānija D grupas spēlēs pārspēja Krieviju, Ungāriju un Melnkalni. Turnīrs jau beidzies četrām ceturto vietu īpašniecēm – Serbijai, Islandei, Slovēnijai un Melnkalnei.

Bez pieminētajiem favorītiem otrajā posmā turnīru turpinās arī Vācija, Krievija, Norvēģija, Baltkrievija un Maķedonija. Divās grupās pa sešām komandām labākās izlases noskaidros tās vienības, kas uzreiz iekļūs pusfinālā un turpinās cīņu par medaļām.

Ceturtdien notiks pirmās 1. grupas spēles, kurās Vācija tiksies ar Ungāriju un Maķedonija ar Horvātiju.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl