Komentāri
Eiropas čempions MTB maratonā Pēters Prūss – Igaunijas pilsonis ar latviešu asinīm
Foto: Zigismunds Zālmanis

Svētdien, 30. aprīlī, notiks pašmāju lielākais riteņbraukšanas seriāla SEB MTB maratona 1. posms no Cēsīm līdz Valmierai, kurā piedalīsies viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru Pēters Prūss. Savulaik sportists jau guvis skaistu solo uzvaru. Pētera stiprā puse ir braukšana kalnos augšup. Visbiežāk labākos rezultātus sasniedzis tieši kalnainās distancēs.

27 gadus vecais Pēters Prūss ir esošais Eiropas čempions MTB maratonā. Šo titulu, vairāku tūkstošu līdzjutēju atbalstīts, Pēters izcīnīja pērnā gada vasarā Siguldā. Pēters ir Igaunijas pilsonis, tomēr viņa plūst arī latviešu asinis, jo viņa mamma ir latviete.

Prūss saprot un runā latviski, ir ļoti draudzīgs, apveltīts ar labu humora izjūtu. Prūss jau piekto sezonu pārstāv Baltijas valstu vadošo riteņbraukšanas komandu ”Rietumu banka – Rīga”. Interesanti, ka viņa draudzene Elīna ir šīs komandas fizioterapeite. Abi iepazinās kādās no komandas sacensībām. Pēters Prūss jauno sezonu ir uzsācis, startējot šosejas un MTB sacensībās Spānijā, kā arī Francijā. Francijā notiekošajā UCI Pasaules sērijas MTB maratonā Prūss izcīnīja otro vietu, piekāpjoties tikai pasaules čempionam no Portugāles Tjago Fereire.

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl