Eidukai septītā vieta desmit kilometros brīvajā stilā pasaules U23 čempionātā

EPA/SCANPIX

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka piektdien pasaules U23 čempionātā Somijas pilsētiņā Vuokati izcīnīja augsto septīto vietu desmit kilometros brīvajā stilā, kamēr vīriešu konkurencē 15 kilometru distancē Raimo Vīgants izcīnīja 17.vietu.

Eiduka trasi veica 42,5 sekundes lēnāk par uzvarētāju polieti Izabelu Marcišu. Marciša par 11,2 sekundēm apsteidza zviedrieti Luīsi Lidstremu un par 19,6 sekundēm – norvēģieti Hedu Estbergu Āmunnsenu. Startēja 55 sportistes.

Septītā vieta ir labākā, ko Latvijas sportisti ir izcīnījuši pasaules U23 čempionātos distanču slēpošanā.

Pagājušā gadā pasaules junioru meistarsacīkstēs Eiduka ieņēma ceturto vietu 15 kilometros brīvajā stilā.

Par savu sniegumu Eiduka nopelnīja 59,46 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) raudzes punktus. Aiz viņas astotajā vietā palika latviešu izcelsmes amerikāniete Heilija Svirbula.

Vīriešu konkurencē 15 kilometru distancē brīvajā stilā Raimo Vīgants izcīnīja 17.vietu 70 sportistu konkurencē. Viņš distanci veica par minūti un 30,6 sekundēm lēnāk nekā uzvarētājs francūzis Igo Lapalū.

Lapalū distanci veica 35 minūtēs un 27,6 sekundēs. Viņš par 13,8 sekundēm apsteidza vācieti Frīdrihu Mohu un par 18,7 sekundēm – norvēģi Īveru Tildheimu Annešenu.

Vīgants ar savu sniegumu nopelnīja 59,07 FIS punktus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu