Eiduka sasniedz karjeras labāko rezultātu – 27.vieta PK posmā, uzvaru izcīna norvēģiete Juheuga

0 Komentāru
Eiduka sasniedz karjeras labāko rezultātu – 27.vieta PK posmā, uzvaru izcīna norvēģiete Juheuga
EPA/SCANPIX

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Čehijā notiekošajās Pasaules kausa posmā sasniedza savu karjeras labāko rezultātu, desmit kilometru distancē brīvajā stilā ar intervālu startu izcīnīdama 27.vietu.

Eiduka sacensības sāka ar pirmo numuru un finišēja ar laiku 25 minūtes un 42,8 sekundes, līderei zaudēdama vienu minūti un 52,2 sekundes, kā rezultātā izcīnīta 27.vieta, kas ir sportistes labākais sniegums kādā no Pasaules kausa posmiem.

Latvijas slēpotāja par savu sniegumu nopelnīja 62,14 FIS ranga punktus, bet starp U-23 vecuma slēpotājām viņa uzrādīja septīto labāko laiku.

Uzvaru šajās sacensībās svinēja Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Terēza Juheuga no Norvēģijas, kura par 32,7 sekundēm apsteidza krievieti Natāliju Ņeprajevu. Tautiete Heidi Venga līderei zaudēja 40,3 sekundes.

Sestdien paredzētas ar 15 kilometru brīvā stila sacensības vīriem, bet Latvijas sportisti šajā etapā nepiedalīsies.

Pasaules kausa kopvērtējuma līdere ar 1309 punktiem ir norvēģiete Juheuga, kura tuvāko sekotāju Vengu apsteidz par 407 punktiem, bet trešajā vietā esošā Ņeprajeva līderei zaudē 450 punktus. Eiduka ar četriem punktiem ierindojas 96.vietā, iepriekš viņai atrodoties pozīciju augstāk.

0 Komentāru