Komentāri
EČ pludmales volejbolā nav aiz kalniem! Nopērc biļeti un atbalsti Latvijas duetus klātienē!
(Foto: F64)

Šonedēļ sākta biļešu tirdzniecība uz Eiropas čempionāta finālturnīra spēlēm pludmales volejbolā, kuras organizē Latvijas Volejbola federācija ar Izglītības un Zinātnes Ministrijas un Jūrmalas pilsētas atbalstu, kas no 16. līdz 20. augustam norisināsies lielākajā kūrortpilsētā Baltijas jūras krastā – Jūrmalā.

Piecu dienu garumā tiks izspēlētas pavisam kopā 144 spēles, kuru laikā savā starpā sacentīsies 32 Eiropas vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu pāri, noskaidrojot šī gada labākos Eiropas pludmales volejbolistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv, un to cenas uz izslēgšanas spēlēm piektdiena, 18.augustā, ir 10 EUR, uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā, ieeja maksās 15 EUR, bet biļetes uz svētdienas, 20. augustā, spēlēm, kad risināsies galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem, iespējams iegūt savā īpašumā par 20 EUR.

Īpašs piedāvājums izveidots aizrautīgākajiem pludmales volejbola līdzjutējiem, nodrošinot iespēju iegādāties divu dienu biļeti uz spēlēm piektdien, 18. augustā un sestdien, 19. augustā, tikai par EUR 15. Lai izmantotu šo izdevību, pērkot biļeti jānorāda īpašais kods: JurmalaBeachVolley. Tā kā būs pieejami tikai 300 šādi fanu biļešu komplekti, iesakām pasteigties un iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi, jo īpašais piedāvājums būs spēkā tikai līdz otrdienai, 6. jūnijam.

Ieeja uz turnīra grupu spēlēm, kas norisināsies trešdien un ceturtdien būs bezmaksas. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja brīva, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Bērniem no 7 līdz 12 gadiem biļetes iespējams iegādāties ar 50% atlaidi, pie ieejas stadionā būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Invalīdam ar pavadoni jāiegādājas 1 biļete.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl