2 komentāri

Entonijs Džošua  svētdienas pirmajā stundā pēc Latvijas laika 90 000 skatītāju klātbūtnē Vemblija stadionā Londonā 11.raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Vladimiru Kļičko, saglabājot savus IBF un IBO, kā arī izcīnot vakanto WBA titulu.

Piektajā raundā Entonijs Džošua pirmo reizi nokautēja Vladimiru Kļičko, bet jau līdz raunda beigām ukraiņu bokseris bija atguvies un pat atguva iniciatīvu. Savukārt 6.raundā uz dēļiem nokļuva jau pats Džošua. Vienu brīdi pat šķita, ka kuru katru brīdi Kļičko ar vienu sitienu pabeigs cīņu savā labā. Tomēr pamazām britu bokseris atguva ritmu, pārņēma iniciatīvu un 11.raundā vēlreiz nokautēja savu pretinieku. Kļičko vēl mēģināja cīnīties, tomēr vēl pēc brīža tiesnesis cīņu apturēja, piešķirot uzvaru Džošua.

Video

Džošua 2012.gadā triumfēja Londonas olimpiskajās spēlēs, bet kopš tā laika profesionālajā karjerā viņš visas 18 cīņas noslēdzis ar priekšlaicīgu uzvaru.

41 gadu vecais Vladimirs Kļičko 1996.gadā uzvarēja Atlantas olimpiskajās spēlēs un kopš tā laika piedalījies 68 profesionālajās cīņās, triumfējot 64 no tām, turklāt 54 panākumus izcīnot ar nokautu.

Foto

TOP komentāri

  • rrr
    +1 +1 0

    rrr

    Laba cīņa, ar intrigu, atgūšanos un atrisinājumu. Kā īstenā trillerī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl