Džokovičs ATP sezonas finālturnīrā ielozēts grupā ar Medvedevu, Zverevu un debitantu Švarcmanu

Pievienot komentāru
Džokovičs ATP sezonas finālturnīrā ielozēts grupā ar Medvedevu, Zverevu un debitantu Švarcmanu
AP/SCANPIX

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) šīs sezonas finālturnīrā ranga pirmā rakete serbs Novaks Džokovičs grupu turnīrā spēkosies ar Daniilu Medvedevu, Aleksandru Zverevu un Djego Švarčmanu, noskaidrojies ceturtdien notikušajā izlozē.

Džokovičs ielozēts “Tokija 1970” grupā. Pretim serbam stāsies krievs Medvedevs (ATP 4.), Zverevs no Vācijas (7.) un debitants Švarcmans no Argentīnas (9.).

“Londona 2020” grupā favorīts būs spānis Rafaels Nadals (2.), bet viņam konkurenci sastādīs Dominiks Tīms no Austrijas (3.), Stefans Cicips no Grieķijas (6.) un Andrejs Rubļevs no Krievijas (8.). Arī Rubļevs šajā turnīrā piedalīsies pirmo reizi.

Džokovičs sezonas finālturnīrā spēlēs 13.reizi. Iepriekš viņš uzvarējis 2008.gadā un laika posmā no 2012. līdz 2015.gadam.

Tikmēr Nadals ir šī turnīra rekordists, jo finālsacensībās piedalīsies 16.reizi. Nadals ATP finālturnīrā piedalījies katru gadu kopš 2005.gada.

Pagājušogad turnīrā uzvarēja Cicips, bet vēl iepriekš Zverevs.

Sacensībās četri spēlētāji ir 24 gadus veci vai jaunāki.

Gadījumā, ja kāds no astoņiem tenisistiem nebūs spējīgs piedalīties turnīrā, viņu vietas attiecīgi ieņems itālis Mateo Beretīni un kanādietis Deniss Šapovalovs.

ATP finālturnīrs Londonā O2 arēnā notiks no 15. līdz 22.novembrim. Šogad turnīram aprit 50 gadi kopš pirmo reizi 1970.gadā tas tika sarīkots Tokijā.

Pirms 50 gadiem Tokijā uzvaras laurus plūca Stens Smits.

Šī būs jau 12.reize, kad finālturnīrs noris Londonā, bet nākamgad sacensības plānotas Turīnā, Itālijā.