Dvinska un Barbaka sporta podkāsts. 9.epizode

Komentāri
Dvinska un Barbaka sporta podkāsts. 9.epizode

Devītā epizode Kaspara Dvinska un Edgars Barbaka sporta podkāstā, kurā LNT žurnālisti izska savas domas par Latvijas un visas pasaules sporta notikumiem.

Šoreiz, kā jau solīts, podkāstā Edgaru Barbaku, kurš Stambulā seko līdzi basketbolam, aizstāj Rolands Freimanis. Viņš kopā ar Kasparu Dvinski spriež par to, ko redzējuši Eiropas basketbola čempionātā līdz šim, ko vēl gaida no tā, un, protams, skatās ko Latvijas basketbolisti sadarijuši. Tā pat vīri padomā, ko Freimanim skatīties pa TV, kad ugunsgrēks ir galā un pārdzīvo par tenisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl