Dvinska un Barbaka sporta podkāsts. 5.epizode

Komentāri
Dvinska un Barbaka sporta podkāsts. 5.epizode

Ceturtā epizode Kaspara Dvinska un Edgars Barbaka sporta podkāstā, kurā LNT žurnālisti izsaka savas domas par Latvijas un visas pasaules sporta notikumiem.

Dvinskis un Barbaks ir noskatījušies Kristapa Porziņģa debiju Latvijas izlases sastāvā un pārspriež, ko tad ir redzējuši. Lai arī abi divi par sevi droši saka ”Ball is life”, šajā epizodē ne tikai par basketbolu, bet arī par Useina Bolta atvadām no vieglatlētikas un hokeju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piespied pogu un klausies – Dvinska un Barbaka sporta podkāsts. 5.epizode:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl