Drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu

Komentāri
Drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu
Foto: liepaja.lv

8. oktobrī Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, ar 74 aktīvu ziemas peldēšanas entuziastu dalību tika atklāta jaunā ziemas peldēšanas sezona, uz kuru aicināja biedrība ”VeloRonis”.

Pēc pirmās koppeldes dalībnieki varēja sasildīties pārvietojamā pirtiņā, kā arī baudīt uz ugunskura vārītu zupu un siltu tēju. Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas projektu konkursā iegūto atbalstu arī šajā ziemas peldēšanas sezonā ik pēc trīs nedēļām plānoti četri tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu

Nākamais koptreniņš gaidāms jau nākamajā svētdienā – 15.oktobrī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl