Drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu

Komentāri
Drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu
Foto: liepaja.lv

8. oktobrī Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, ar 74 aktīvu ziemas peldēšanas entuziastu dalību tika atklāta jaunā ziemas peldēšanas sezona, uz kuru aicināja biedrība ”VeloRonis”.

Pēc pirmās koppeldes dalībnieki varēja sasildīties pārvietojamā pirtiņā, kā arī baudīt uz ugunskura vārītu zupu un siltu tēju. Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas projektu konkursā iegūto atbalstu arī šajā ziemas peldēšanas sezonā ik pēc trīs nedēļām plānoti četri tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: drosmīgie liepājnieki atklāj ziemas peldēšanas sezonu

Nākamais koptreniņš gaidāms jau nākamajā svētdienā – 15.oktobrī.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl