Komentāri
Dopinga skandāls Latvijā! Pieķerti lakrosa un pauerliftinga sportisti
Foto: flickr.com

Pērnā gada nogalē dopinga lietošanā pieķerti Latvijas lakrosa un pauerliftinga sportisti, aģentūrai LETA apstiprināja nozaru federācijās.

Līdz 2017.gada novembrim diskvalificēts Latvijas Lakrosa federācijas sportists Kārlis Eriņš, apliecināja federācijas prezidents Krišjānis Volfs. Divu gadu diskvalifikācija sportistam piešķirta pēc tam, kad analīzēs konstatēta nelegālā viela THC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Latvijas Pauerliftinga federācijas vadītājs Rinalds Dimiņš apstiprināja, ka pērn gada beigās pozitīvas analīzes konstatētas spēka trīscīņas sportistiem Ainim Stagaram un Dainim Stivkam. Federācijas vadītājs sacīja, ka Stagars ir labs Latvijas līmeņa sportists, kurš startējis arī pasaules junioru čempionātā.

Dimiņš arī minēja, ka līdz 15.janvārim bija iespēja pieprasīt B provju atvēršanu, tomēr federācijā nav informācijas, vai pieprasījumi iesniegti.

“Iekritušo skaits mums ir, bet esam vienīgā federācija Latvijā, kas pati finansē analīzes, gadā piepērkot klāt līdz astoņām analīzēm par federācijas līdzekļiem. Testējam visos Latvijas čempionātos un visās sacensībās, kur reģistrē Latvijas rekordus. Viena analīze izmaksā apmēram 350 eiro. Mēs tam veltām ap 2000 eiro gadā,” skaidroja Dimiņš.

Pagājušā gada beigās pārkāpums konstatēts arī peldētājam Jānim Šaltānam. Kā otrdien pastāstīja Latvijas Peldēšanas federācijas ģenerālsekretārs Aivars Platonovs, visticamāk, jau šajās dienās federācija saņems oficiālu atbildi, vai arī B prove Šaltānam ir pozitīva. Ja tā būs pozitīva, federācija gaidīs rakstisku paskaidrojumu no sportista un tad tuvākajā laikā pieņems lēmumu par sodu. Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, Šaltāns nopietni cīnās par sevis attaisnošanu, tam piesaistot advokātu, kurš aizstāvēja Ralfu Freibergu, kā arī savulaik panāca attaisnojumu Sandim Prūsim un Staņislavam Olijaram.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl