Diskvalificē divus Krievijas modernās pieccīņas sportistus, uz Rio brauc Ruslans Nakoņečnijs

Pievienot komentāru
Diskvalificē divus Krievijas modernās pieccīņas sportistus, uz Rio brauc Ruslans Nakoņečnijs
Foto: TASS/SCANPIX

  Starptautiskās Modernās pieccīņas federācijas Izpildkomiteja šodien, 26.jūlijā pieņēma lēmumu no Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm diskvalificēt divus Krievijas modernās pieccīņas sportistus.

Sportistiem diskvalifikācija piespriesta, balstoties uz pagājušajā nedēļā Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) publicēto neatkarīgās komisijas ziņojumu par Krievijas sistemātisko krāpšanos dopingā. Diskvalifikāciju ir saņēmuši Krievijas atlēti Maksims Kustovs un Iļja Frolovs.

Līdz ar to, Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs startēs un modernās pieccīņas sacensībās piedalīsies Latvijas pārstāvis Ruslans Nakoņečnijs, kurš iepriekš tika nosaukts par Starptautiskās federācijas pirmo rezervistu.

Latvijas Olimpiskās komandas Rio 2016 sastāvs ir palielinājies un komandā tagad ir iekļauti 34 sportisti, kuri piedalīsies 13 sporta veidos – vieglatlētikā, BMX un šosejas riteņbraukšanā, brīvajā cīņā, kanoe un smaiļošanā, džudo, tenisā, pludmales volejbolā, svarcelšanā, peldēšanā, burāšanā, šaušanā un tagad arī modernajā pieccīņā.