Komentāri
Dimanta līgas astotajā posmā gatavojas startēt trīs Latvijas sportisti
LETA

Ceturtdien Dimanta līgas astotajā posmā Šveices pilsētā Lozannā gatavojas piedalīties trīs Latvijas sportisti – Sindija Bukša, Elvijs Misāns un 2016.gada kopvērtējuma uzvarētāja Madara Palameika.

Misāns savulaik Dimanta līgā jau startējis tāllēkšanas sektorā, un tagad piedzīvos debiju arī trīssoļlēkšanā. Neliels misēklis sanācis ar Bukšas startu, kurai bija paredzēts starts vakara programmas 200 metru skrējienā, tomēr vēlāk viņa iekļauta vienā no trim 100m skrējieniem, kas notiks pirms vakara programmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā Latvijas sportiste Lozannā būs 2016.gada kopvērtējuma uzvarētāja Madara Palameika, kura šosezon Dimanta līgā šķēpu metusi vienā posmā, Oslo Bislett stadionā ar 59,26 metrus tālu metienu ieņemot 5.vietu.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Lozannas DL posma ietvaros pirmoreiz startēs trīs Latvijas sportisti. Prestižajās sacensībās debiju trīssoļlēkšanā piedzīvos Elvijs Misāns, kurš sacentīsies ar pasaule labākajiem trīssoļlēcējiem, kā arī sprintere Sindija Bukša. Līdz šim Elvijs DL piedalījās tāllēkšanas sacensībās. Ar Sindijas startu gan sanācis neliels misēklis – sākotnēji Sindijai bija paredzēts starts vakara programmas 200 metru skrējienā, tomēr vēlāk viņa iekļauta vienā no trim 100m skrējieniem, kas notiks pirms vakara programmas.

Trešā Latvijas sportiste Lozannā – šķēpmetēja Madara Palameika – aizvadīs svarīgas sacensības, domājot par DL finālposmu vasaras beigās. Proti, Madarai nepieciešams būt pēc iespējas augstākā vietā, lai šim finālposmam kvalificētos.

Misāns trīssoļlēcēju kompānijā ir ar pieticīgāko personīgo un arī sezonas rezultātu. Lozannā nestartēs amerikānis Vils Klejs, ar kuru Misāns aizvadījis kopīgus treniņus, bet pārējie elites trīssoļlēcēji būs ierindā, leģendāro Teiloru un Pičardo ieskaitot.

Gaidītākais notikums Lozannā ir 400 metru barjersprints vīriešiem. Tajā redzēsim uzlēcošo zvaigzni no Kataras – Sambu, kurš iepriekšējā DL posmā tālu neatpalika no pasaules rekorda. Tāpat uguņošanu var gaidīt no cita katarieša – augstlēcēja Baršima, bet daudz aizraujoša būs arī citās disciplīnās un stadiona sektoros.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·    Ceturtden, 5.jūlijā 21:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Lozanna

Dimanta līgas papildus tiešraides Viaplay:

·    Ceturtden, 5.jūlijā 20:05 Dimanta līga vieglatlētikā. Lozanna. Šķēpmešana sievietēm

·    Ceturtden, 5.jūlijā 21:45 Dimanta līga vieglatlētikā. Lozanna. Trīssoļlēkšana vīriešiem

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl