Komentāri
Dimanta līgā pasaules labākie atlēti sacentīsies Romas olimpiskajā stadionā
Foto: AFP/LETA

  Dimanta līgas Romas posms šoreiz būs īsts saldais ēdiens īpaši skriešanas disciplīnu cienītājiem – vakara programmā paredzēti 10 skrējieni, bet blakus sektoros vienlaikus notiks vien trīs sacensības tehniskajos veidos.

Tiesa, šie tehniskie veidi – šķēpmešana vīriešiem, augstlēkšana un kārtslēkšana dāmām – noteikti nepaliks skrējēju ēnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šķēpmetējiem ierindā būs gandrīz visi tie paši atlēti, kuri pirmajā Dimanta līgas posmā Dohā priecēja ar fantastiskiem rezultātiem (ieskaitot vācieti Tomasu Rēleru ar raidījumu pie 94 metru atzīmes). Dāmu kārtslēkšanas mačos būs visas Rio olimpisko spēļu medaļnieces, bet augstlēkšanas sektorā pirmoreiz pēc ilgāka pārtraukuma atkal tiksies senās pretinieces – mājiniece Trosta un zem neitrālā karoga startējošā krieviete Kučina-Lasitskene. Sacensību vakars Romā noslēgsies ar 5000 metru skrējienu sievietēm. Atšķirībā no iepriekšējā posma Jūdžinā, kad tik runāts par šīs distances pasaules rekorda labošanu, šoreiz tas darīts netiek. Tomēr dalībnieču sastāvs ar etiopieti Genzebi Dibabu priekšgalā ir spēcīgs, un rezultātiem jābūt ļoti augstvērtīgiem.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Ceturtdien, 8. maijā, plkst. 21.00 Dimanta līga vieglatlētikā. Roma

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl