Dienu pirms Latvijas simtgades svinībām Tukumā notiks cīņu šovs ”Milžu cīņas”

0 Komentāru
Dienu pirms Latvijas simtgades svinībām Tukumā notiks cīņu šovs ”Milžu cīņas”
PUBLICITĀTES FOTO

17. novembrī, dienu pirms Latvijas simtgades svinībām, Tukumā jau septīto gadu pēc kārtas risināsies starptautiskais profesionālo cīņu šovs pēc MMA, Boksa un K1 noteikumiem – ”Milžu cīņas”. Arī šogad ringā kāps pašmāju cīņu sporta spīdekļi un sportisti no ārzemēm.

”Milžu cīņu” vēsture aizsākās tālajā 2009. gadā, kad Tukumā pirmo reizi ienāca profesionālo cīņu pasākumi, taču tie notika zem cita nosaukuma. 2012. gadā šis ikgadējais cīņu sporta notikums tika nodēvēts par ”Milžu cīņām”. Šis, iespējams, ir pats senākais un patriotiskākais cīņu pasākumu seriāls valstī, kurš apzināti katru gadu tiek rīkots valsts svētku nedēļā starp 11. un 18. novembri.

”Milžu cīņās” iepriekšējos gadus uz ringa kāpušas tādas pašmāju un ārvalstu sporta zvaigznes kā Žeroms Lebanērs (Francija), Rodrigo Nzojimbuka (Burundi), Zaurs Džavadovs (Latvija), Ksavjē Aloi (Kanāda), Aleksandrs Jakobsens (Norvēģija), Vugars Bahšijevs (Azerbaidžana), Edgars Skrīvers (Latvija), Endijs Manzolo (Igaunija), Semijs Ben Amors (Francija), Agnese Boža (Latvija), Laiems Tomass Stemps (Anglija), Mareks Lavrinovičs (Latvija) un daudzi citi.

Arī šogad ringā kāps sportisti no Latvijas, Krievijas, Azerbaidžānas, Lietuvas un Taizemes, bet par centrālo maču parūpēsies Latvijas boksa smagsvars no Sabiles Kristaps Zutis.

0 Komentāru