Komentāri
Daiļslidotājam Vasiļjevam personiskais rekords un trešā vieta pēc pasaules čempionāta junioriem īsās programmas
Foto: LETA ()

Talantīgais Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ieņem trešo vietu pēc trešdien veiktās Ungārijā notiekošā pasaules čempionāta junioriem īsās programmas.

Trešdien notikušajās sacensībās īsajā programmā Vasiļjevs izcīnīja 78,78 punktus, kas ir viņa jauns personiskais rekords. Īsajā programmā Latvijas daiļslidotāju pārspēja tikai Krievijas sportisti Dmitrijs Alijevs un Aleksandrs Samarins, kuriem attiecīgi 80,74 un 80,31 punkts. Izvēles programmai, kas norisināsies piektdien, kvalificējās 24 labākie sportisti pēc īsās programmas.

Kā zināms, februārī notikušajās Pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Lillehammerē patlaban 16 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja sudraba godalgu, bet jauktajās komandu sacensībās tika pie bronzas. Pirms diviem gadiem Vasiļjevs pasaules junioru čempionātā ieņēma astoto vietu, bet pērn izcīnīja septīto pozīciju. Savukārt šogad notikušajā Eiropas čempionātā pieaugušajiem daugavpilietis ierindojās 12.vietā.

FOTO: Deniss Vasiļjevs

Vasiļjeva galvenā trenere ir lietuviete Ingrīda Snieškiene, kurai asistē 1994.gada olimpiskais čempions Aleksejs Urmanovs. Snieškiene dzīvo Parīzē, bet Urmanovs uzturas savā dzimtenē Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl