Komentāri
Daiļslidotājai Kučvaļskai kritiens Grand Prix posma īsajā programmā
Foto: AP/SCANPIX

  Talantīgā Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska piektdien ASV pilsētā Čikāgā piedzīvoja kritienu un palika pēdējā – 11.vietā – sezonas pirmā Grand Prix posma īsās programmas sacensībās.

Kučvaļska, kura šosezon izpilda jaunu īso programmu, nopelnīja 47,80 punktus, tikai par nieka tiesu atpaliekot no japānietes Kanako Murakami, kurai bija par septiņām simtdaļām labāks rezultāts.

Par līderi pēc īsās programmas kļuvusi iepriekšējās sezonas pasaules vicečempione Ešlija Vāgnere no ASV, kuras sniegumu tiesneši novērtēja ar 69,50 punktiem.

Otrajā vietā atrodas Mai Mihara no Japānas ar 65,75 punktiem, bet trešo vietu ieņem amerikāniete Greisija Golda, kura nopelnīja 64,87 punktus.

Tikmēr piektā ir olimpiskā vicečempione un trīskārtējā pasaules čempione Mao Asada no Japānas, kura nopelnīja 64,47 punktus.

Izvēles programmu prestižajās Skate America sacensībās daiļslidotājas aizvadīs sestdien plkst.23 vakarā pēc Latvijas laika, un tās tiešraidē translēs arī televīzijas kanāls Eurosport 2.

Pieaugušo Grand Prix posmā Kučvaļska debitēja pērn novembrī Francijas pilsētā Bordo, taču tur aizvadīja tikai īso programmu, jo izvēles slidojumi, Parīzē notikušo teroraktu dēļ, tika atcelti. Debijas reizē Kučvaļska īsajā programmā nopelnīja 53,68 punktus, kas viņai deva septīto vietu. Šosezon notiks seši Grand Prix posmi. Katrā no posmiem piedalās limitēts dalībnieku skaits.

Lasi vēl