Komentāri

Talantīgā Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska sestdien palika noslēdzošajā, 11.vietā ASV pilsētā Čikāgā notiekošajā sezonas pirmajā Grand Prix posmā.

Kučvaļska jau piektdien īsajā programmā piedzīvoja kritienu un pēc tās ar 47,80 punktiem bija tikai 11.pozīcijā. Savukārt sestdien notikušajā izvēles programmā 17 gadus vecā Latvijas sportiste piedzīvoja pat divus kritienus un uzrādīja vājāko rezultātu, tiekot pie 87,17 punktiem.

Summā Kučvaļska savāca 134,97 punktus, tuvākajai konkurentei zaudējot vairāk nekā desmit punktus.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl