Komentāri
Daiļslidotāja Kučvaļska ietriecas apmalē, taču kvalificējas PČ
Foto: LETA ()

Piedzīvojot kritienu īsajā programmā, Latvijas daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska ceturtdien tik un tā spēja kvalificēties Bostonā notiekošā pasaules čempionāta izvēles programmai.

Pašlaik 17 gadus vecā Kučvaļska īsajā programmā par savu priekšnesumu saņēma 54,78 punktus, kas viņu ierindoja 18.vietā. Kopumā īsajā programmā piedalījās 38 daiļslidotājas, bet Kučvaļska demonstrēja atzīstamu sniegumu, taču piedzīvoja kritienu un ietriecās apmalē.

FOTO: Angelīna Kučvaļska

Sestdien gaidāmajai izvēles programmai kvalificējās 24 labākās daiļslidotājas.

Tikmēr īsajā programmā visvairāk punktus ieguva amerikāniete Greisija Golda, kura tika pie 76,43 punktiem, bet viņai seko krieviete Anna Pogorilaja (73,98 punkti), kamēr trešā ar 73,76 punktiem ir cita krieviete Jevgēņija Medvedeva.

Kučvaļska pērn pasaules čempionātā bija 16.vietā. Šosezon viņa Eiropas čempionātā negaidīti izcīnīja augsto ceturto vietu, bet pasaules čempionātā junioriem viņa palika septītā.

Savukārt ceturtdien tika sadalītas zelta godalgas dejās uz ledus, kur par pasaules čempioniem kļuva Francijas pāris Gabriela Papadakis un Gijoms Sizerons, kuri abu programmu summā iekrāja 118,17 punktus. Līdz ar to Francijas duets nosargājis pirms gada iegūto pasaules čempionu kroni. Tikmēr sudrabu ceturtdien ieguva amerikāņi Meia un Alekss Šibuteni (113,73 punkti), kuriem sekoja tautieši Medisone Čoka un Evans Beitss (113,31 punkti).

Jau vēstīts, ka Latvijas daiļslidotāju duets Olga Jakušina un Andrejs Ņevskis šajā disciplīnā izvēles programmai nekvalificējās, īsajā programmā trešdien paliekot pirmspēdējā 29.pozīcijā. Latvijas daiļslidošanas jaunais talants Deniss Vasiļjevs trešdien īsajā programmā ar jaunu personisko rekordu (81,07 punkti) bija desmitais, bet izvēles programma notiks piektdien.

Pasaules čempionāts Bostonā noslēgsies sestdien, kad kļūs zināmi medaļu ieguvēji pāru slidojumus un dāmu sacensībās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl