Daiļslidotāja Jubkāne EČ debitē ar 35.vietu īsajā programmā

0 Komentāru
Daiļslidotāja Jubkāne EČ debitē ar 35.vietu īsajā programmā
KRISTAL ICE/FACEBOOK

Latvijas daiļslidotāja Elizabete Jubkāne trešdien Minskā ieņēma 35.vietu Eiropas čempionāta īsajā programmā, apsteigdama vienu konkurenti.

Pašlaik 18 gadus vecā Jubkāne īsajā programmā nopelnīja 37,75 punktus, nekvalificēdamās sestdien gaidāmajai izvēles programmai, kurā startēts 24 labākās daiļslidotājas.

Jubkāne savu slidojumu neveica diez ko pārliecinoši un jau priekšnesuma sākumā piedzīvoja kritienu. Pēcāk gan viņa tik rupjas kļūdas vairs nepieļāva, tomēr pati sportiste ar paveikto nebija apmierināta.

Viņas personīgais rekords īsajā programmā ir 45,41 punkts.

Līdere pēc īsās programmas ir pērnā gada olimpisko spēļu čempione un Eiropas čempione Aļina Zagitova no Krievijas, 16 gadus vecajai daiļslidotājai tiekot pie 75,00 punktiem. Otro vietu ar 72,88 punktiem ieņem viņas tautiete un vienaudze Sofija Samodurova, bet trešā ar 65,64 punktiem ir gadu vecākā amerikāņu izcelsmes šveiciete Aleksija Paganīni.

Savainojumu dēļ Latvijai Eiropas čempionātā nevar palīdzēt valsts vadošās daiļslidotājas Diāna Ņikitina un Angelīna Kučvaļska.

Latviju Eiropas čempionātā pārstāvēs arī pašmāju lielākā cerība Deniss Vasiļjevs, kuram ceturtdien gaidāmas sacensības īsajā programmā.

0 Komentāru