Daiļo augumu īpašnieces sākušas projektu ”Fit Model Latvija 2017”

Komentāri
Daiļo augumu īpašnieces sākušas projektu ”Fit Model Latvija 2017”
Foto: IFBB LATVIJA

Šoruden aizsācies jau desmitais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla ”MyFitness” organizētais projekts ”Fit Model Latvija 2017”.

Rudens sezonas projekts ir īpaši nozīmīgs ar to, ka projekta dalībniecēm būs iespēja sevi pierādīt fināla uznācienā ne tikai uz skatuves, bet arī iegūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par fitnesa sportu.

Iknedēļu jaunās modeles apmeklēs dažādus mācību seminārus, treniņu meistarklases un kulinārijas šovus, piedalīsies fotosesijā, skatuves defilē nodarbībās, āra funkcionālajos treniņos un individuālajos treniņos dažādos “MyFitness” sporta klubos.

Meitenes jau ir aizvadījušas pirmos kopējos pozēšanas treniņus, noklausījušās semināru par veselu uzturu un saņēmušas konsultācijas pie uztura speciālistes Viānas Kuļšas, apmeklējušas pirmos kopīgos grupu treniņus un meistarklases pie “MyFitness” treneriem Ineses Liepiņas un Ingas Kazakas.

Modeles uzzinājušas daudz ko jaunu par sporta uzturu no LBFBF sportista un trenera Edžus Priedītša, izmēģinājušas spēkus krossfita nodarbībā “Sport Factory” studijā, kā arī pašas gatavojušas veselīgas receptes “Balticovo” organizētajā kulinārijas šovā galerijā “Miele” restorāna “Riits” šefpavāra Andreja Terentjeva vadībā.

Projektā meitenes sagaida ne tikai sportiskas aktivitātes, bet arī sievišķīgi pārsteigumi. Dalībniecēm bija iespēja apgūt make up pamatus, apmeklējot semināru studijā “BELKA” pie vizāžistes Ellas Bačarovas. Par meiteņu labsajūtu, it sevišķi pēc smagiem treniņiem parūpējās arī “CHANGE Lingerie”, jo eleganta apakšveļa padara sievietes vēl skaistākas. Savu jauno vizuālo tēlu meitenēm bija iespēja demonstrēt ekskluzīvā fotosesijā restorāna Riverside House izsmalcinatajas telpās!

Īpaši izaicinošs bija  treniņš, kuru vadīja LBFBF galvenais treneris Vladimirs Belovs. Treniņš iesākās ar 10 kilometru skriešanas distanci un turpinājās ar kāju funkcionālo treniņu brīvā dabā, lietainos un rudenīgi drēgnos laikapstākļos.

Turpmāko nedēļu garumā meitenes sagaida iknedēļas defilē treniņi un individuālie spēka treniņi, āra funkcionālie treniņi un semināri meistarklases pie “MyFitness” grupu profesionalajiem treneriem, un daudz citu interesantu aktivitāšu.

Projekta dalībnieču aizraujošajam ceļam ir iespējams sekot līdzi un atbalstīt “IFBB Latvia Fitness Project” Facebook un Instagram lapās, kurās tiek publicētas fotoreportāžas  un video materiāli par projekta norisi.

Projekta organizētājs: Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Projekta koordinētāja; Kristīne Vederņikova.

Projekta atbalstītāji: ”MyFitness”,”Change Lingerie”, “NIKE”, “Mangaļi”, ”Balticovo”, ”Smiltenes piens”,”CIDO”, ”BELKA”, “Riverside House Riga”.

Lasi vēl