Komentāri

Latvijas pussmagā svara jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Mihails Cirkunovs svētdien Stokholmā jau pēc pusminūtes piedzīvoja zaudējumu prestižās UFC organizācijas cīņā.

Līdz šim UFC ietvaros nezaudējušais Cirkunovs tikās ar Šveices sportistu Volkanu Ezdemiru. Cirkunovs cīņas pirmās pusminūtes izskaņā devās uzbrukumā Ezdemiram, tomēr pretinieks pie norobežojošā žoga ar vienu pretsitienu noguldīja Latvijā dzimušo sportistu uz dēļiem, duelim noslēdzoties pēc 28 sekundēm.

Patlaban 29 gadus vecais Cirkunovs bija uzvarējis pirmajās četrās UFC cīņās, turklāt neoficiāli pirms šī dueļa viņš tika uzskatīts par vienu no tiem cīkstoņiem, kurš nākotnē varētu pretendēt uz čempiona titulu savā svara kategorijā. Ieskaitot arī MMA sacensības, Cirkunovs bija uzvarējis astoņās cīņās pēc kārtas, bet MMA karjerā kopā viņš tagad 16 cīņās guvis 13 uzvaras.

Video

Tikmēr 27 gadus vecais turku izcelsmes cīkstonis Ezdemirs ar iesauku “Brālēns” aizvadīja otro UFC cīņu, bet karjerā kopā viņam tagad ir 14 uzvaras un viena neveiksme. Pēc iepriekšējā līguma noslēgšanās ar UFC Cirkunovs kļuva par brīvo aģentu un varēja vienoties ar jebkuru citu cīņas organizāciju. Februārī organizācijas vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka Cirkunovam un UFC nav izdevies panākt vienošanos par cīkstoņa līguma pagarināšanu ar organizāciju, tomēr marta sākumā abas puses atrada kopsaucēju.

Cirkunovs UFC debitēja 2015.gada augustā. Viņš pirms vairāk nekā 15 gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu, kur dzīvo arī pašlaik, tomēr saikni ar Latviju nav zaudējis un, piemēram, par debiju UFC savā tvitera kontā paziņoja latviski. Nākamajā nedēļā Cirkunovs arī ieradīsies Rīgā un aizvadīs meistarklasi.

Lasi vēl