Cenšoties uzstādīt jaunu sieviešu ātruma rekordu uz zemes, bojā gājusi talantīgā autobraucēja un TV personība Kombsa

2 komentāri
Cenšoties uzstādīt jaunu sieviešu ātruma rekordu uz zemes, bojā gājusi talantīgā autobraucēja un TV personība Kombsa
AFP/SCANPIX

Amerikāņu sacīkšu braucēja un TV personība Džesija Kombsa gājusi bojā negadījumā, kura laikā centusies uzstādīt jaunu uz zemes (ne gaisā vai uz ūdens) uzstādītu pasaules ātruma rekordu sievietēm.

Kombsas ģimene apstiprinājusi, ka 39 gadus vecā sieviete mirusi automašīnā, ko darbinājis lidmašīnas motors, ASV, Oregonas štatā.

Autobraucēja sev bija nopelnījusi iesauku ”Ātrākā sieviete uz 4 riteņiem” pēc tam, kad 2013. gadā viņa sasniedza 641 km/h lielu ātrumu. Tomēr ātrumam bija jābūt vēl lielākam, jo Kombsa mēģināja pārspēt tālajā 1976. gadā Kitijas O’Nīlas uzstādīto 824 km/h lielo ātrumu.

”Džesijas vislielākais sapnis bija kļūt par ātrāko sievieti uz planētas Zeme, tas bija sapnis, par ko viņa cīnījās kopš 2012. gada…, un viņa atstāja šo pasauli, braucot ātrāk nekā jebkura cita sieviete vēsturē,” stāstīja viņas ģimene.

Kombsas komandas biedrs Terijs Medens arī veltījis viņai piemiņu sociālajos tīklos: ”Diemžēl mēs viņu vakar pazaudējām briesmīgā negadījumā. Es biju pirmais tur, un ticiet man – nebija cilvēka spēkos viņu glābt.”

2 komentāri