Komentāri
Cenšoties caur Vidusjūru sasniegt Eiropu, mirusi Gambijas futbola izlases vārtsardze
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Bēgot no dzimtenes un cenšoties caur Vidusjūru sasniegt Eiropu, mirusi Gambijas futbola izlases vārtsardze Fatima Džavara, informē britu mediji.

Tikai 19 gadus vecā Džavara pagājušajā nedēļā atradās uz migrantu laivas, kas no Lībijas centās sasniegt Itāliju, taču vētras dēļ tā nogrimusi. Tādējādi dzīvību zaudēja daudz cilvēku, tostarp Gambijas izlases vārtsardze.

Kā pavēstījusi Džavaras ģimene, jaunā censone vēlējusies nonākt Eiropā, lai mēģinātu piepildīt savu sapni un kļūtu par futbolisti. Džavara debiju Gambijas izlasē piedzīvoja pirms gada, piedaloties pārbaudes spēlē pret komandu no Glāzgovas.

Džavara migrantu laivā bijusi kopā ar 19 gadus vecu draudzeni, kura arī zaudējusi dzīvību. Futboliste par savu nodomu doties bēgles gaitās ģimeni nebija informējusi.

ANO Bēgļu aģentūras dati liecina, ka šogad, mēģinot šķērsot Vidusjūru, noslīkuši jau vairāk nekā 3800 cilvēku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl