Komentāri

Svētdien, 10. decembrī, Dalasas notiekošajā maratonā sportiste Ariana Lutermane izrādīja cēlsirdīgu žestu un palīdzēja uzvarēt skrējienā savai sāncensei Čendlerai Selfai, kurai pēkšņi sāka ļimt kājas.

”Es viņu pacēlu, un mēs sākām skriet kopā. Viņa nevarēja normāli paiet, ik pēc pāris soļiem atkāpās atpakaļ. Nākamajos 20 metros viņas spēki pavisam izsīka. Es baidījos, ka viņa nevarēs noiet ar mani līdz finišam. Pie finiša taisnes es viņu viegli pagrūdu, lai Selfa šķērso līniju pirmā. Viņa nokrita pāri līnijai, satvēra finiša lenti un pacēla to, ” pastāstīja Lutermane intervijā portālam “Daily Mail”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Maratona uzvarētāja pameta finiša līniju ratiņkrēslā. Mediji vēsta, ka ar sportisti viss ir kārtībā un viņa jau ir atgriezusies Ņujorkā.

Sliktu pašsajūtu piedzīvojusi sportiste atzīst: ”Es nezinu, kas ar mani notika, manas kājas 38 kilometrā pārvērtās par želeju, taču 41 kilometrā tās kļuva tik mīkstas, ka ar katru soli sāku klupt arvien vairāk un vairāk. Gribu pateikt, ka Lutermane ir forša. Viņa sāka skriet man līdzās un teica, ka ir blakus, lai man palīdzētu, jo esmu to pelnījusi!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl