Komentāri

Svētdien, 10. decembrī, Dalasas notiekošajā maratonā sportiste Ariana Lutermane izrādīja cēlsirdīgu žestu un palīdzēja uzvarēt skrējienā savai sāncensei Čendlerai Selfai, kurai pēkšņi sāka ļimt kājas.

”Es viņu pacēlu, un mēs sākām skriet kopā. Viņa nevarēja normāli paiet, ik pēc pāris soļiem atkāpās atpakaļ. Nākamajos 20 metros viņas spēki pavisam izsīka. Es baidījos, ka viņa nevarēs noiet ar mani līdz finišam. Pie finiša taisnes es viņu viegli pagrūdu, lai Selfa šķērso līniju pirmā. Viņa nokrita pāri līnijai, satvēra finiša lenti un pacēla to, ” pastāstīja Lutermane intervijā portālam “Daily Mail”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Maratona uzvarētāja pameta finiša līniju ratiņkrēslā. Mediji vēsta, ka ar sportisti viss ir kārtībā un viņa jau ir atgriezusies Ņujorkā.

Sliktu pašsajūtu piedzīvojusi sportiste atzīst: ”Es nezinu, kas ar mani notika, manas kājas 38 kilometrā pārvērtās par želeju, taču 41 kilometrā tās kļuva tik mīkstas, ka ar katru soli sāku klupt arvien vairāk un vairāk. Gribu pateikt, ka Lutermane ir forša. Viņa sāka skriet man līdzās un teica, ka ir blakus, lai man palīdzētu, jo esmu to pelnījusi!”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl