Komentāri
Cēla rīcība! Amerikāņu futbola spēlētāja organizētā labdarības kampaņā savāc iespaidīgu naudas summu.
REUTERS

Amerikāņu futbola spēlētāja Džastina Džeimsa Vatsa (J.J. Watt) organizētā interneta labdarības kampaņā(https://www.youcaring.com/victimsofhurricaneharvey-915053) Hjūstonas viesuļvētrā “Hārvijs” cietušajiem noziedoti vairāk nekā 10 miljoni ASV dolāru.

“Viesuļvētra “Hārvijs” mūsu pilsētā radījusi katastrofālus postījumus, atstājot daudzus iedzīvotājus iesprostotus un bezpalīdzīgus. Mums ir jāapvienojas un jāpalīdz mūsu līdzcilvēkiem atgūt to, ko viņi zaudējuši. Jebkurš ziedojums, ar kuru jūs spējat dalīties ir novērtēts. Mēs atgriezīsimies vēl spēcīgāki nekā iepriekš. Mēs esam teksasieši, ” vēstīts oficiālajā kampaņas ziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā brīdī ziedojumu summa pārsniedz 13 miljonus ASV dolārus(10, 9 miljoni eiro) un turpina augt.

Vats, kurš ir NFL komandas Hjūstonas “Texans” spēlētājs, savā “twitter” kontā (https://twitter.com/JJWatt) pasakās visiem ziedotājiem katru reizi, kad summa pārsniedz nākamo miljonu.

Viesuļvētra “Hārvijs” ir lielākā viesuļvētra, kādu ASV iedzīvotāji piedzīvojuši pēdējo 13 gadu laikā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl