Bukarti kategoriski noliedz, ka būtu solījuši piedalīties pret praidu noskaņotajā pasākumā

3 komentāri
Bukarti kategoriski noliedz, ka būtu solījuši piedalīties pret praidu noskaņotajā pasākumā
Foto: LETA

Hokejists Roberts Bukarts kategoriski noliedz, ka viņš vai viņa brālis Rihards Bukarts būtu solījis piedalīties biedrības “Tautas tiesību kustība” organizētajā pret praidu noskaņotajā pasākumā jeb ģimenes svētkos “Mūzika par ģimenēm”, apgalvoja viens no pasākuma rīkotājiem Valentīns Jeremejevs.

Roberts Bukarts sacīja, ka ne viņš, ne viņa brālis Rihards par “Tautas tiesību kustības” organizēto pasākumu vispār neko neesot dzirdējis un neviens viņus neesot aicinājis tajā piedalīties. Līdz ar to Jeremejeva paustais, ka viņi šajā pasākumā piedalīsies, pēc Roberta Bukarta teiktā, ir pilnīgs izdomājums un nepatiesība.

Jau ziņots, ka biedrības “Tautas tiesību kustība” organizētajā pret praidu noskaņotajā pasākumā jeb ģimenes svētkos “Mūzika par ģimenēm” tiek solītas “sportiskas aktivitātes ar Latvijas izlases hokejistiem”, tomēr Latvijas Hokeja federācija nav saņēmusi uzaicinājumu hokejistiem piedalīties šajā pasākumā.

Kā norādīja LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, federācija nav informēta par to, ka kāds no izlases hokejistiem piedalīsies šajā pasākumā. “Nevienu neesam deleģējuši uz šo pasākumu. Šis ir vēlēšanu gads, līdz ar to īpaši norobežojamies no jebkādiem politiskiem pasākumiem,” norādīja Koziols

Ne Koziols, ne LHF vispār neesot informēti, kas tas ir par pasākumu un kas ir tā rīkotājs. Tāpat LHF nav saņēmusi informāciju par hokejistu aicināšanu uz pasākumu.

Viens no pasākuma rīkotājiem Jeremejevs skaidroja, ka organizatori hokejistus dalībai pasākumā uzrunājuši personīgi, nevis caur federāciju. Jeremejevs sestdien apgalvoja, ka pasākumā no Latvijas hokeja izlases piedalīsies brāļi Bukarti.

Biedrība sociālajā tīklā “Facebook.com” aicina cilvēkus izvēlēties dalību praidā vai ģimenes svētkos, norādot, ka “Tautas tiesību kustība” ir aktīvisti, kuri sapratuši “vienu patiesību” un nolēmuši organizēt “tradicionālas ģimenes svētkus brīdī, kad Rīgā notiks geju un liesbiešu gājiens centrā”.

Biedrība aicinājumā paudusi, ka “genderisms, tas ir vislielākais mēris, kas nāk no Rietumiem”. “Aiz šīs robežas ir mūsu tradicionālās vērtības, mūsu tiesības audzināt savus bērnus senču tradīcijās – stiprus, garīgi veselus. Vai pilna vērtību iznīcināšana, ko pieprasa mūžīgi tolerantie kangari, kas noveda mūsu valsti,” norāda biedrība.

3 komentāri