Brieža uzvarētājs Usiks treniņā savaino elkoni, organizētāji pārceļ fināla norisi

7 komentāri
Brieža uzvarētājs Usiks treniņā savaino elkoni, organizētāji pārceļ fināla norisi
F64

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks treniņā savainojis elkoni, kas licis Pasaules boksa supersērijas organizētājiem pārcelt viņa finālcīņu ar Muratu Gasijevu.

Jau pagājušā nedēļā brāļi Kalle un Nise Zauerlandi ziņoja, ka maijā Džidā paredzētais supersērijas fināls starp Usiku un Gasijevu notiks vasarā, iespējams, Krievijā.

Tas nozīmēja, ka arī Mairim Briedim, gatavojieties savai nākamajai cīņai, jāizdara korekcijas. Tagad organizētāji papildus fināla pārcelšanai, ziņo arī par Usika savainoto elkoni.

Usika komanda informējusi “Comosa AG”, kas ir Pasaules boksa supersērijas organizētāji, par ukraiņa elkoņa traumu. Šī iemesla dēļ ir pārcelts 11.maijā Džidā paredzētais fināls 1.smagajā svarā.

Šobrīd “Comosa AG” veic pārrunas ar Usika un Gasijeva komandām par jaunu fināla norises laiku. Kā jau esam minējuši, supersērijas fināla ietvaros savu cīņu aizvadīs arī Mairis Briedis.

Skaties Viaplay platformā, kā Mairis Briedis cīnīsies WBSS fināla ringā!

TOP komentāri

 • Jānis
  +6 +4 -2

  Jānis

  Nu tad lūdzu,lai Usiku aizstāj Mairis Briedis...tika rakstīts,kad briedis aizvietos kādu no finālistiem,ja kādam no viņiem gadīsies trauma...bet ko viņi?pārceļ finālcīņas datumu...tas ir negodīgi.
 • Gip
 • Viedoklis
  +1 +1 0

  Viedoklis

  Esmu pilnīgi maira atbalstītājs, bet uzskatu, ka negodīgi būtu piedalīties cīņā, kuru neesi pelnījis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl